French Press Başlangıç Seti sepetinize eklenmiştir.

Sepete Git
French Press Başlangıç Seti French Press Başlangıç Seti

Paylaş

Bodum French Press Başlangıç Seti

Bodum

89.99TL

500 ml kapasiteli, birinci sınıf plastik gövdeli, vintage tasarımlı Danimarkalı Bodum marka 4 Cup French Press en basit ve lezzetli kahve demleme ekipmanı şimdi de 5 adet 50' şer gramlık kahveden oluşan KahhveCom "Kahve Tanışma Paketi" ile birlikte. Bodum marka French Pressiniz ile ofis, ev başta olmak üzere sıcak su ve öğütülmüş kahve bulabileceğiniz her yerde pratik bir şekilde taze kahve hazırlayabilirsiniz.

Aynı Gün

İri taneli çekilmiş Kenya, Antigua, Etiopya, Sumatra başta olmak üzere tüm kahve çekirdekleri kullanarak demleme yapılma imkanı sunar. Kahvenizin orjinal aromasını ve tadını muhafaza eder. Birinci sınıf, gıda ile kullanıma uygun cam kullanılmıştır. 4 Kişiliktir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Yanında verilen Kahve Tanışma Paketi çekirdekleri siparişinize istinaden taze olarak French Press kullanımına uygun şekilde öğütülüp tarafınıza gönderilir.

güzel

Kahveleri henüz deniyorum... Güzel bir french press, plastik kısım ile cam birbirinden ayrılabiliyor ve tüm parçaları makinede yıkamaya uygun. Süzgüsü başarılı kaçırmıyor, ağız kısmında ayriyeten süzgü olması güzel. Bence tek eksiği üzerinde ölçek olmaması, göz kararı su koymak yerine standart bir ölçü belirlememizi sağlardı.. Ayrıca Bodum'un travel press mug'unu uygun fiyata getirtirseniz yok satacağına eminim çok kullanışlı bir ürün olmasına karşın Türkiye'de bu tarz bir ürün bulmak çok zor.

Başarılı ...

Oncelikle french press'i çok beğendim , daha önce çok da kaliteli olmayan bi ürün denemistim ama gerçekten ciddi bir fark var aralarinda, oldukça beğendim. Kahvelere gelince, onları henüz deniyorum , taze ve gerçekten lezzetli.

Kaliteli

French Press gerçekten çok kaliteli. Verilen fiyatı sonuna kadar hak eden bir ürün. Yanında gelen kahveler ise enfes. Gerek kokusu ve gerek tadıyla insanı baştan çıkartıyor.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler

94.99 TL
Moka Pot Kırmızı 3 Cup
244.99 TL
Cam Tutacaklı 6 Cup
48.99 TL
Plastik Dripper Kırmızı

İyi günler, Bodum French Press Başlangıç Seti kampanyanızdan faydalanmak istiyorum. Paket kapsamındaki 5 adet kahvenin marka ve çeşitleri nelerdir. French Press 4 kişilik deniyor. Kaç ml olduğu bilgisi yer almıyor. Bildiğim kadarıyla 750-800 ml arası 4 kişiliğe tekabül ediyor. İyi çalışmalar,

Murat Ata

Cool Beans Filtre Kahve Harmanı Coffee Sapiens Antigua Coffee Drip Nicaragua Coffee Nutz Colombia Cool Beans Banana Nuts Elimizde bunlar arasında taze kahve bulunmaması halinde benzer urunlerle degistirilebiliyor. Bodum 4 Cup French Press 500ml'dir.

yanında vereceğınız kahveler kaç gram ve o kahveler bittiğinde baska bir markadan alsam mesela uyumlu olur mu filtresine.

hüseyin badeli

50'şer gram 5 adet kahve verilmektedir. French press boyutunda öğütülmüş bütün kahvelerle birlikte kullanabilirsiniz french press'i

selamlar :) 1. sınıf plastik gövde dediğiniz kısım french press in haznesi mi, yoksa hazne kısmı cam mı? veya haznesi cam olan french press iniz var mı:) teşekkürler

gözde güven

Bütün french press'lerde kahve ile temas eden kısım yani hazne cam'dır, Hazneyi tutan kulp ve bacakların malzemesi değişebiliyor. Bu üründe plastik, metal olan french press'lerimiz de mevcut.

iyi günler, kahve sever biri olarak iyi bir filtre kahve içebilmek için french press mi yoksa filtre kahve makinesini mi tavsiye edersiniz, en azından ben şimdilik ikisi arasında kaldım. teşekkürler.

gökhan kızılırmak

İkisinin de artıları bulunmaktadır. French press ile gövdesi yüksek bir kahve elde edebilirsiniz. Küçük olması ve kullanım kolaylığından tek kişi için daha kullanışlı olabiliyor. Kahve makinesi kağıt ile filtrelediğinden daha tortusuz bir kahve elde edilebiliyor ve çok kişili kullanım için pratik oluyor.

Ürün stoğa ne zaman eklenir acaba??

Utku Şan

slm.yanında ölçü kaşığı varmı acaba ?

sertaç alın

Bodum French Press'lerin hepsinde 7gr'lık ölçü kaşığı bulunmaktadır.

iyi günler, Satın alma seçeneklerinde kahve öğütme boyutu, french press ve çekirdek şeklinde üç seçenek çıkıyor karşıma. Bunların anlamı nedir?

Anonim

Aslında iki seçenek var. Öğütme boyutu seçeneklerin ismi. Kahvenizi french press'e uygun şekilde öğütülmüş olarak mı çekirdek olarak mı istersiniz onu belirtiyor. Eğer kendi öğütücünüz var ise çekirdek olarak alabilirsiniz. Yok ise french press seçeneğini seçebilirsiniz.

Öğrenmek İstediğiniz?

Sorunuz alınmıştır. En kısa zamanda cevaplanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Her geçen gün bir başka markanın, bir başka yörenin kahvesini veya yepyeni bir kahve demleme ekipmanını ürün ailemize ekliyoruz. Sizin de bu yeniliklerden haberdar olmak isteyeceğinizi düşündük ve yenilikleri duyurduğumuz bir bülten oluşturduk. Hemen mail adresini ver sen de bu ailenin üyesi ol.

Ben de yeniliklerden haberdar olmak istiyorum!