Cafflano Kompact Kırmızı
Cafflano Kompact Kırmızı küçük resmi Cafflano Kompact Kırmızı küçük resmi Cafflano Kompact Kırmızı küçük resmi

KOMPACT KIRMIZI

Cafflano

279.99 TL

Piyasada çok sayıda press kahve metodu olmasına rağmen, bunlardan çok azı yenilikçi ve taşınabilir kahve demleyici olarak kategorize edilebilir. Cafflano Kompact, benzer metotlara nazaran çok daha kolay kullanım ve maksimum taşınabilirlik gözetilerek tasarlanmıştır.

Katlandığında yüksekliği sadece 61mm ve ağırlığı 242 gram olan Cafflano Kompact, erime dayanıklılığı 220 derece olan gıda uyumlu silikon haznesi ve sıfır sürtünme katsayısı sayesinde benzer demleme metotlarına kıyasla (press/sıkıştırma) çok daha pratik demleme yapabilmeyi sağlar. Sızdırmaz vakum kilidi, taşınabilir (hareket halinde) soğuk demlemeyi mümkün kılarken, özel paslanmaz filtresi sayesinde kağıt filtre kullanmaya ihtiyaç duyulmaz. Temizliği de son derece kolay olan Cafflano Kompact'ın tüm parçaları sökülebilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Özel taşıma çantası ürüne dahildir.
Ürün hakkında öğrenmek istediğiniz bir sorunuz var ise bizimle paylaşabilirsiniz.
Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

KAHHVE.COM ABONELİĞİ

Üç adımda kolayca abone olun,
yarı yolda kalmayın
Kargo bizden

KÜLTÜR

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.