Handground Kahve Öğütücüsü

Handground, tutarlı bir öğütme işlemi sağlayarak kahve çekirdeklerinde gizlenen tüm aroma potansiyelini hazırladığınız her fincanda ortaya çıkarır.
 Herhangi bir parçayı demonte etmeden öğütme boyutu yapılabilen tek manuel öğütücüdür.

799.99 TL

Hemen Al!

Tasarım Harikası

Handground'a güzellikle tasarlanmış öğütücü için teşekkür ederiz! Tam da kahve insanlarının beklediği, her ayrıntısına kadar planlanmış bir öğütücü. Kesinlikle beklemeye değdi.

Jordan J. - Kasım 17, 2016

HANDGROUND KAHVE ÖĞÜTÜCÜSÜ DETAYLARI

Kamera merceğinin odaklanma halkasından ilham alarak tasarlanan Handground ile doğru öğütme boyutunu seçmek çok basittir. 
Handground, 1’den 8’e kadar numaralandırılmış halka ile her numara arasında toplamda 15 farklı öğütme boyutu belirleyebileceğiniz kademeler sunar. Bir espresso (moka pot) kahvesi öğütmek için numaralı halkayı 1’e getirebilir veya French Press yapımı kahve için 8 numaralı kademede çekirdeğinizi öğütebilirsiniz.


Ekstra geniş açılır haznesi sayesinde tek seferde 100 grama kadar kahve öğütme imkanı sağlayan Handground, öğütme esnasında çekirdeklerin kaçmasını engellemek için özel kilit sistemine sahiptir. Şayet hassas teraziniz yoksa öğütücü üzerindeki her biri 10 gram kahveyi işaret eden çizgileri kullanabilirsiniz.
 Handground yanına öğütme kolu eklenmiş ilk taşınabilir manuel kahve öğütücüsüdür.
 Öğütme kolunun yan tarafa yerleştirilmesi, rahat hareket alanı ve dengeli öğütme için diğer elin öğütücünün üzerine konulmasına olanak sağlar.


Handground’un merkezinde 40 mm’lik konik bir seramik dişli öğütme haznesi bulunur ve bu hazne kahve çekirdeklerinin daha küçük parçaçıklar halinde öğütülebilmesini sağlar.
 Öğütücü geometresi, öğütülen hızı ve sapı çevirmek için gereken torku dengeleyecek şekilde optimize edilmiştir. Sonuç olarak optimum düzeyde eforla optimum seviyede öğütme işlemi gerçekleştirilir.


Handground’un temizliği ise son derece pratiktir. Birkaç saniyede sökülebilen parçaları, seramik dişlilerdeki kahve tortularını bir fırça veya ılık su ile temizleyebilirsiniz.

HANDGROUND TANITIM VİDEOSU

799.99 TL

Hemen Al!

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Memnun kalınmayan ürünü sebep belirtmeden iade imkanı

AYNI GÜN KARGOLAMA

16.00'a kadar gelen siparişler aynı gün kargoda

ÜCRETSİZ KARGO

75TL Üzeri siparişlerde kargo ücreti bizden

GÜVENLİ ÖDEME

128-bit SSL Encrypted Ödeme Sistemi ile tek tıkla sipariş

KAHHVE.COM ABONELİĞİ

Üç adımda kolayca abone olun,
yarı yolda kalmayın
Kargo bizden

KÜLTÜR

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.