150 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
1Zpresso JX-Pro Kahve Değirmeni
1Zpresso JX-Pro Kahve Değirmeni
1Zpresso JX-Pro Kahve Değirmeni
1Zpresso JX-Pro Kahve Değirmeni
1Zpresso JX-Pro Kahve Değirmeni
1Zpresso JX-Pro Kahve Değirmeni
1Zpresso JX-Pro Kahve Değirmeni
1Zpresso JX-Pro Kahve Değirmeni

JX-PRO KAHVE DEĞIRMENI

1Zpresso

4.5000/5 2

1749.99 TL

Aynı Gün Kargoda
Ücretsiz Kargo

Önceliğiniz espresso ise JX’in geliştirilmiş versiyonu olan bu ürün JX ile aynı olan 48 mm öğütme dişlisine sahiptir fakat geliştirilmiş üstten ayar mekanizması sayesinde özellikle espresso için daha ince ayar seçenekleri sunar (Klik başına yaklaşık 12.5 mikron). Pour-over demlemeleri için de kahve öğütebilirsiniz. 1Zpresso değirmenlerde farklı demleme metotları için en iyi sonuçları verecek özel tasarım öğütme dişlileri kullanılmaktadır. Dişli tipi ve ebadı öğütme verimliği ve hızını belirleyici bir faktördür. 1Zpresso’ları diğer değirmenlerden ayıran özelliklerden biri de çok hızlı bir şekilde rotasyon yani tur üstünden hızlıca ayar yapabilmenizdir. 1Zpresso değirmenler kutudan çıktığı gibi kullanıma hazırdır. İstediğiniz öğütme ayarını yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz! Ne kadar çok kahve öğütürseniz değirmeninizi o kadar iyi tanırsınız.

0.8 Rotasyon= Saat yönünün tersine 8 numara (32 kik)
1.5 Rotasyon= Saat yönünün tersine 1 tur ve 5 numara (60 klik) 2.8 Rotasyon= Saat yönünün tersine 2 tur ve 8 numara (112 klik) 3.6 Rotasyon= Saat yönünün tersine 3 tur ve 6 numara (144 klik) 4.8 Rotasyon= Saat yönünün tersine 4 tur ve 8 numara (192 klik)

1Zpresso değirmenlerde diğer tüm el değirmenlerinde olduğu gibi sıfır noktası öğütme kolunun hareket etmediği noktadır.
Dıştan ayar mekanizmalı K-Pro modelinde üzerinde yer alan kırmızı nokta size bunu gösterirken. Diğer 1Zpresso modellerinde ayar mekanizmasını saat yönünde direnç hissedinceye kadar çevirmeniz sıfır noktasını bulmanıza yardımcı olacaktır.

Değirmenime nasıl bakım yapabilirim?
Tüm 1Zpresso değirmenler hiçbir alet gerektirmeden sökülebilecek şekilde tasarlanmıştır.
Fırça ve hava pompası kullanarak temizleyebilirsiniz.
Tamamen söküp ayda bir kere detaylı temizlik yapmanızı öneririz. Bu değirmeninizin kullanım ömrünü
ve öğütme performansını arttırır.
Temizlerken kesinlikle su kullanmayınız.

Değirmeniniz maksimum stabiliteyi sağlayacak şekilde kalibre edilmiştir. 300 kiloya kadar kahveyi aynı dişliyle öğütebilirsiniz. Bu da yoğun kullanımda bile çok uzun senelerce kullanım demektir. Gerektiği takdirde öğütme dişlisi parça desteği 1Zpresso tarafından da sağlanmaktadır.

BENZER ÜRÜNLER

İLGİLENEBİLECEĞİNİZ ÜRÜNLER

YORUMLAR

Şu ana kadar kullandığım süre zarfında değirmenden ve alışverişten çok memnunum. Belki ilerde sipariş verenlere bu ürünle beraber 20 gr bir kahve çekirdeği de gönderebilirsiniz. Bu güzel bir jest olacaktır.

- Ali ilker B. 14-05-2021
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
5,054,550
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X