75TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

PETRA KAHVE ÇEŞİTLERİ

Petra Roasting Co. 2013 yılında, işini ciddiye alan küçük ve tutkulu bir ekiple kuruldu. Ailemiz büyürken tutkumuzu paylaşan kahve severler, tanıdık yüzler haline geldi. Bu birliktelikten doğan güçle de, kendine özgü ve zamana direnebilen bir kültür yarattık. Açıldığımız ilk günden beri, benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz. Kahveyi, doğasına ve dalından bize gelene kadar geçirdiği sürece duyduğumuz saygıyla kavuruyoruz. Her ürünümüzün ardında heyecan verici bir hikaye, her hikayenin ardında büyük bir emek var. Petra Roasting Co. olarak tüm dünya kahvelerini aynı tutku ve özenle kavurup sizlere gönderiyor ya da cafelerimizde servis ediyoruz. En iyi filtre kahveler için popüler Acme harmanımızı kullanıyoruz. Yılın belirli dönemlerinde ise dünyanın çeşitli yörelerinden az bulunan yüksek skorlu kahveleri sizler için getiriyoruz. Alışılmışın dışında bir servis anlayışıyla, kişilere kendini ait hissettiği şubeyi seçme imkanı tanıyoruz. İlk günkü ruhumuzu koruyarak büyümeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz..
Devamını Gör

1 adet ürün bulundu.

Petra Acme
ACME
PETRA
(109)
58.99 TL
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,461,488
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X