150 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

PULY CAFF KAHVE MAKİNESİ TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

5 adet ürün bulundu.

Puly Caff ve Puly Milk markalar 1961 yılından beri NSF(Amerikan ürün sağlığı kontrolü organizasyonu) tarafından onaylı kahve makinası temizleme deterjanları üretmektedir. Ama firma geçmişi 1890' lı yıllara dayanmaktadır. Firma 1890 yılından 1961 yılına kadar bir çok farklı deterjan markası üretimi yapmıştır. Puly Caff 1961 yılından itibaren alanında öncü birçok espresso makinesi üreticisi ile dirsek temasında çalışmaktadır. Temizlik deterjanı ve espresso makinesi üreticisinin beraber ilerlediği bu çalışma neticesinde hem makineyi koruyan hem de lezzetli espresso ve İtalyan cappuccinosunun lezzetini değiştirmeyen Puly Caff Powder ve Puly Milk temizleyici ortaya çıkmıştır. Puly Caff ürünleri ile ev tipi filtre kahve makinelerini hem de profesyonel makineleri temizleyebilir ve ömürlerini uzatabilirsiniz. NSF sertifikası ile birlikte FDA (Amerikan yiyecek ve ilaç denetimi) sertifikası da olan ürünler üreten Puly Caff hala dünyada en çok bilinen ve kullanılan kahve makinesi deterjanı konumundadır.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,846,988
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X