75TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

KRONOTROP KAHVE ÇEŞİTLERİ

Yola, 2012 yılında Galatasaray’da mütevazi bir kahve dükkanı olarak çıktık. O zamanlar nitelikli kahve konusu Türkiye’de yaygın olmadığı için, en önce gerçek kahve tutkunlarının dikkatini çektik. Mevsimler değişti, seneler geçti. Epeyce büyüdük. Artık kolları Türkiye’nin farklı şehirlerine kadar uzanan, 14 şubeli bir kahve dükkanıyız. İnsanlara, kahveye ve doğaya tutku duyan 100 kişinin üzerinde koca bir aile olduk. Ekibimizin her ferdi şahsına münhasır ama hayat görüşü bir. Kronotrop markasının birbirinden özel nitelikli filtre, espresso ve Türk kahvelerini Kronotrop şubelerinde deneyebilirsiniz. Şubelerde denediğiniz dünya kahve çeşitlerini ise online olarak sipariş verip evde kendiniz deneyebilirsiniz.
Devamını Gör

2 adet ürün bulundu.

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,461,638
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X