150 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

AEROPRESS KAHVE DEMLEME EKİPMANLARI

10 adet ürün bulundu.

Aslında Aerobie Inc. (Şimdiki adı ile Aeropress, Inc.)‘in pazardaki en yenilikçi kahve hazırlama aparatını üretmesi ve satışını yapması herkes tarafından sürpriz olarak nitelenebilir. Çünkü Aerobie Inc., ürettikleri spor oyuncakları ile ünlü bir markadır. Aerobie Inc., Alan Adler tarafından kendisinin tasarladığı yüksek performanslı spor oyuncaklarının üretimini ve satışını yapmak amacı ile 1984’te kuruldu. Şirket, kurulduğu yıllarda, Aerobie Flying Ring adlı ilk ürünü ile fırlatıldığında en uzun uçabilen frizbi olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girerek büyük bir başarıya imza attı. O zamandan beri Aerobie Inc. pazara, yüksek teknoloji ile yaratılmış bumerang, daha fazla uçmasını sağlayan yüzgeçleri olan köpük Amerikan Futbol topu, patentli yüksek performanslı yo-yo ve bunlar gibi birçok yenilikçi açık hava spor oyuncaklarını sundu. Aerobie spor oyuncakları, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve 35’in üzerinde ülkede satıldı. Aerobie ürünleri her yaşa ve kültüre hitap ettiği için hep popular kalmayı başarmıştır. Aerobie, Amerika Birleşik Devletleri’nde kalite standartlarını hep en yüksekte tutarak ürünlerini yaptı ve 2017’de Spin Master Corp.’a satıldı.

Yaklaşık iki yıl önce, evlerde kullanılan kahve makinelerinin yaptığı kahvelerin düşük kaliteli olması Alan Adler’ın düşüncelerini bu konuya yönlendirdi. Aynı zamanda bir bilim insanı olan Alan, kahvenin demleme süreçleri ve bu süreçlerin kahvenin lezzeti üzerindeki etkilerini araştırmaya yönelik çalışmalara başladı. Araştırmalarını ağırlıklı olarak, hem profesyonel kahve tadımcıları, hem de halktan kahve içicileri ile yaptı. Araştırmasının bu bölümünde, hemen hemen tüm kahve içicilerinin zengin tat ve aromadan hoşlandığı bununla birlikte acılık (asidite) ve bazı kahve ekipmanlarının bıraktığı kahve kalıntılarından hoşlanmadığı sonucuna vardı. Alan Aeropress’i yapma aşamasında birçok farklı tasarım üzerinde çalıştı. Ve Aeropress’i, diğer birçok kahve ekipmanının yol açtığı fincandaki kahve kalıntısını ortadan kaldıracak, filtre kahvenin sadece 5’te 1’inden az oranda asidite ile inanılmaz derecede yumuşak ve zengin içimli olacak şekle getirdi. El Segundo California’dan Peter Lewis Aeropress ile yaptığı kahveyi tattıktan hemen sonra şöyle yazdı ; “Bu, taze çekilmiş kahvenin zengin aroması ile bağdaşan tadı, tam anlamı ile bize sunuyor. Böyle bir tadın var olduğunu hiçbir zaman düşünmemiştim. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler.”

Aeropress’in en önemli ve öne çıkan özelliği, zengin ve yumuşak tadı olmasının yanı sıra, kullanım kolaylığı ve hızlı temizlenebilmesi ile ilgili de kullanıcılarından çok iyi eleştiriler alıyor. Bir dakika içerisinde 4 fincana kadar kahve demleyebilir ve saniyeler içerisinde de temizleme işlemini tamamlayabilirsiniz.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,846,988
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X