150 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

COFFEEREM KAHVE ÇEŞİTLERİ

6 adet ürün bulundu.

Coffeerem markası amacını çok net olarak tanımlıyor: Kahve kültürünün gelişmesine yardımcı olarak ona duyduğumuz saygıyı sizlerin de hissedebilmesini sağlayabilmek. Kahve bizim için hayranlık verici bir tohum! Belki de bugüne kadar onu bir meyvenin tohumu olduğunu bilmeden tükettik. Şimdi ise onu daha iyi tanıyoruz. Tropik iklimde oğlak ve yengeç dönenceleri arasında yetişen, yüzlerce farklı cinsi bulunan kahve tohumu yetiştiği coğrafyadan elde ettiği özelliklerle şaşırtıcı karakteristikler ortaya çıkarabilmekte. Coffeerem olarak dünyanın farklı ülkelerinden en seçkin çiftliklerin puanı en yüksek kahvelerini sizler için kavuruyoruz. Aynı zamanda da bu çekirdekler ile Türk kahveseverlerin damak tadına uygun kahve harmanları oluşturuyoruz. Kavurduğumuz Coffeerem markalı kahvelerin Filtre Kahve, Espresso, French Press, Hario V60, Aeropress, Chemex ve Türk Kahvesine uygun olmasına özen gösteriyor ve her kahveyi sizlere sunmadan önce kendimiz deniyoruz. Özellike alışılagelmişin dışında dünyanın en kaliteli Türk Kahvelerini sizler için kavuruyor ve en doğru şekilde öğütüyoruz.
Coffeerem olarak kahveyi doğru yorumlayabilmek adına bizim için kahveye bilimsel yaklaşım yolunu izlemek son derece önemli. Kahvenin tohumdan fincana gelene kadar geçirdiği süreçleri ve potansiyel karakteristiğini en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz. Kahveye tutkuyla bağlı olduğumuz bu yolculukta bize eşlik ettiğiniz için sizler teşekkür ederiz.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,846,988
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X