75TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

CAFFE VERGNANO KAHVE ÇEŞİTLERİ

Caffè Vergnano 1882 yılında İtalya'nın Chieri şehrince küçük bir eczanede kuruldu. Bir kaç yıl için bu küçük dükkan kahveyle ilgili uzmanlaştı ve depo sayısını üçe çıkardı. Turin, Alba ve Chieri. 1930 yılında ise şirket ilk büyük adımı attı ve Kenya'da bir çiftlik satın aldı. Gümümüzde Caffè Vergnano 13500 m2 fabrikasında, 18 hat ile üretim yapmaktadır. 19 bölgede 4500 Horeca müşterisi bulunan Caffè Vergnano' nun ayırca dünyanın farklı ülkelerinde 70 coffee shopu vardır. İtalya'daki fabrikadan 80 farklı ülkeye ihracat yapılmaktadır. Caffè Vergnano 1999 yılından beri sürdürülebilirlik ve çevrenin korunması için adımlar atmaktadır. Bu noktada UNI EN ISO 14001:2004 çevre belgesini alan Caffè Vergnano. Ayrıca IFS(International Food Standard) ve BRC (British Retail Consortium) organizasyonları ile düzenli bir çalışma yürütmektedir. Bu çalışma hem sürüdürülebilirlik hem de çalışan memnuniyetinin sağlanmasını amaçlamaktadır.
Devamını Gör

10 adet ürün bulundu.

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,461,638
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X