150 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

ILLY

KahhveCom İkonları

3 adet ürün bulundu.

Francesco Illy 1933 yılında illycaffè markasını yarattı. Francesco'nun 1935 yılında ürettiği iletti espresso makinesi modern zamanların tüm espresso makinelerinin ana dizaynını oluşturmaktadır. Francesco'nun kahve paketlemesinde kullandığı vakumlama yöntemi kahvesini kolayca Isveç ve Hollanda gibi ülkelere bozulmadan, aromasını koruyarak ihraç edebilmesini sağladı. Francesco' nun kimya doktralı oğlu Ernesto'nun da 1940'lı yılların sonunda şirkete katılması ile firmada bilimsel anlamda gelişme ve yenilikler başladı. Illy 1950' li yıllarda teneke kutular ile ilk defa evlere girmeye başladı. 1974 yılında tek kullanımlık önceden hazır kahve podları ilk kez üretilmeye başlandı. 1990'lı yıllarda ünlü tasarımcı James Rosenquist moden Illy logosunu tasaraladı. Yine 1990' lı yıllarda Illy Brezilya'nın en değerli kahve ödüllerini aldı. Günümüzde Illy kahveleri ilk günki kalitesi ile 140 farklı ülkede tüketilmeye devam etmektedir.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
5,054,925
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X