150 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

BODUM KAHVE EKİPMANLARI

Bodum markası 1944 yılında Peter Bodum tarafından Kopenag Danimarka'da kurulmuştur. Bodum popüler French Press modelleri ve Iskandinav estetiği ile dizayn ettiği mutfak ekipmanları ile 55' ten fazla ülkede temsil edilmektedir. Günümüzde ana merkezi İsviçre' de yer alan firmanın tüm dizaynları kendi tasarım ekibi tarafından yapılmaktadır. Tüm ürün tasarımlarında kurucusu Peter Bodum'un işaret ettiği fonksiyonellik ve ekonomiklik ilkelerini benimser. Bodum' un ana ürünleri kahve, çay, cam ürünleri ve elektrikli mutfak ekipmanlarıdır. Bodum hala bir aile firmasıdır ve kurucusu Peter Bodum' un oğlu Jørgen Bodum tarafından yönetilmektedir. 1944: Peter Bodum Kopenag' ta yeni firmasını kurar. Markasının ana felsefesini belirler. 1958: Bodum ilk ürünü olan Santos vakum kahve makinesini piyasaya sürer. Bu ürün 50' li yılların ortasından 70 li yıllara kadar tüm dünyada çok popüler olur. 1974: Jørgen Bodum 26 yaşında firmanın CEO' su olarak atanır. Aynı yıl firmanın ilk French Press modeli Bistro piyasaya sürülür. Bistro' nun yaygınlaşması ile French Press tüm dünyada kabul edilmiş bir kahve demleme yöntemi olarak yer alır. 1978: Firma merkezini İsviçreye taşır. 1980: Bodum' un dizayn firması Pi-Design AG kurulur. Bu firma bünyesinde tasarımcı, mühendis, grafik tasarımcısı ve mimarları istihdam eder. 1986: Bodum Londra'da ile tasarım ve satış mağazasını açar. 1991: İngiliz çay kurumu için ikonik Assam çay potu tasarımı yapıldı. 1992: Bodum elektrikli ev aletleri kategorisine giriş yaptı. Bu ürünler arasında IBS su ısıtma kettle'ı, meyve sıkacağı ve kahve öğütücüler başta gelmekteydi. 2003: İsveçli ORDNING&REDA® firması satın alındı. Firmanın başlıca ürünleri arasında defter, günlük, fotoğraf albümü, kalem, kalem kuru vs. bulunmaktadır. 2011: Bodum Paris'te ile müşteri deneyim mağazasını açtı. Günümüz:1974 yılından beri Bodum 100 milyondan fazla french press ve 30 milyondan fazla çay potu sattı. Bodum 55 ten fazla ülkede 20 mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Devamını Gör

43 adet ürün bulundu.

Bodum Pour Over Tanışma Seti
POUR OVER TANIŞMA SETI
BODUM
(4)
399.99 TL 369.99 TL
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,691,475
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X