750 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X
KahhveCom 2023 En Cok Tercih Edilen Kahveler
Caffe Fresco Breakfast Blend Breakfast Blend ile 2023 yılında 709,617 kupa kahve demlendi.

CAFFE FRESCO BREAKFAST BLEND: İPEKSİ BİR YUMUŞAKLIK

Kimler İçin Uygun

Önceliği yumuşak içim olan kahve severler için idealdir. Gövdesi düşüktür. Kahvaltı ya da atıştırmalıkların yanında ideal bir eşlikçidir.

Kimler Tercih Etmemeli

Aromayı daha fazla hissetmek, yoğun gövdeyle ağızda hissedilirlik istiyorsanız Breakfast Blend sizin için hafif kalabilir.

Barista Notu

Tüm filtre kahve demleme ekipmanlarına uygundur, tavsiyemiz french pressle demlemeler için kullanılmasıdır. Espresso/moka pot seviyor fakat kahveniz ağır geliyorsa Breakfast Blend ile daha hafif içimli kahveler yapabilirsiniz.
Urban Grind Filter Coffee Blend Filter Coffee Blend ile 2023 yılında 584,850 kupa kahve demlendi.

URBAN GRIND FILTER COFFEE: FİYAT PERFORMANS

Kimler İçin Uygun

Klasik kahve severler için uygundur. Medium roast olduğu için acılık ve burukluk barındırmaz. Gün içerisinde bolca kahve tükettiği için maliyetine de önem veren tüketiciler için tam bir fiyat/performans ürünüdür.

Kimler Tercih Etmemeli

Eğer kahve içerken çok farklı aromalar, egzotik tatlar peşindeyseniz, kahvenizi yudumlarken aromasını çok fazla hissetmek istiyorsanız sizin için ideal kahve olmayabilir. Klasik tatları seven ve kahveyi günlük ihtiyacı gibi tüketen kişiler için harmanlanmıştır.

Barista Notu

Chemex, Hario, Kahve Makinesi gibi Pour Over yöntemlerinde en iyi sonucu verir. Genel damak tadına hitap ettiği için özellikle ofis gibi kalabalık gruplar için en ideal kahvedir.
Caffe Fresco Espresso Blend Espress Blend ile 2023 yılında 561,067 kupa kahve demlendi.

CAFFE FRESCO ESPRESSO BLEND: ALTIN RENGİ KREMA

Kimler İçin Uygun

Espresso harmanları daha iyi bir krema ve kıvam için harmanlanır ve kavrulur. Espresso ve moka pot için mükemmel sonuç verir. Tam otomatik makineler için idealdir.

Kimler Tercih Etmemeli

Filtre kahve demlemeleri için uygun değildir, tavsiye etmiyoruz.

Barista Notu

Özellikle ofis ve ev tipi tam otomatik makinelerde Espresso harmanı tercih edilmelidir. Kahvenizi sütlü seviyorsanız demlediğiniz kahve Espresso bazlı olmalıdır ve uygun gövde için Espresso Harmanı tercih edilmelidir.
Urban Grind Colombia Colombia ile 2023 yılında 357,017 kupa kahve demlendi.

URBAN GRIND COLOMBIA: MÜKEMMEL DENGE

Kimler İçin Uygun

Kahvede dengeli tat profillerini arayanlar için en ideal seçimlerden biridir. Hafif meyvemsi ve çiçeksi notaları ile daha kompleks ve zengin bir tat profili arayan kişilere hitap edebilir.

Kimler Tercih Etmemeli

Dengeli bir asiditeye sahip olduğu için daha yüksek asiditeyi tercih edenlere hitap etmeyebilir.

Barista Notu

Orta kavrulmuş kahve sevenler için idealdir. Özellikle meyvemsi notaları ile güne başlarken içilecek günün ilk kahvesi için uygundur. Dengeli içim isteyen kahve sevenler için ideal bir kahvedir.
Caffe Fresco Dark Roast Dark Roast ile 2023 yılında 253,034 kupa kahve demlendi.

CAFFE FRESCO DARK ROAST: YOĞUN AROMA

Kimler İçin Uygun

Dark roast daha belirgin ve güçlü tat profillerine sahiptir. Kahvede yoğun bir tat aralığı arıyorsanız sizin için ideal kahve olabilir. Yoğun aromasıyla espresso ve espresso bazlı içeceklerde sıklıkla tercih edilir. Ayıltıcı bir etki için filtre kahvelerde de çok iyi bir sonuç verir.

Kimler Tercih Etmemeli

Hafif, meyvemsi veya çiçeksi tat profillerini seviyorsanız sizin için uygun olmayabilir.

Barista Notu

Kahvede yoğun bir gövde ve tat arayanların vazgeçilmezi olacak bir kahvedir. Hem pour-over yöntemlerde hem de espressoda lezzetli sonuçlar verir. Yoğun çikolatadan, kahverengi baharatlara çok geniş bir tat yelpazesine sahiptir.
Urban Grind House Blend House Blend ile 2023 yılında 282,617 kupa kahve demlendi.

URBAN GRIND HOUSE BLEND: NİTELİKLİ ve KLASİK

Kimler İçin Uygun

Urban Grind House Blend klasik tatları seven, orta-yumuşak içim arayan ama acılık, burukluk istemeyen kişiler için idealdir. House Blend tam bir denge kahvesidir: dengeli aroma ve asidite ile çok özel bir nitelikli kahve harmanıdır.

Kimler Tercih Etmemeli

Eğer koyu kavrulmuş, acı buruk tatlar arıyorsanız House Blend size uygun olmayabilir. Bunun haricinde yine çok açık, yüksek asidite, egzotik, yeşil tatlar arayanlar için ideal değildir.

Barista Notu

House Blend nitelikli kahve kalitesini ve aroma derinliğini isteyen ama yüksek asidite ve kahveden uzak fermente aromaları tercih etmeyen kişiler için özel harmanlanmıştır. Hem espresso/mokapot hem de diğer filtre kahve demlemeleri için mükemmel sonuç verir.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et