400 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X
KahhveCom 2022 En Cok Tercih Edilen Kahveler
Urban Grind House Blend House Blend ile 2022 yılında 396,352 kupa kahve demlendi.

URBAN GRIND HOUSE BLEND: NİTELİKLİ ve KLASİK

Kimler İçin Uygun

Urban Grind House Blend klasik tatları seven, orta-yumuşak içim arayan ama acılık, burukluk istemeyen kişiler için idealdir. House Blend tam bir denge kahvesidir: dengeli aroma ve asidite ile çok özel bir nitelikli kahve harmanıdır.

Kimler Tercih Etmemeli

Eğer koyu kavrulmuş, acı buruk tatlar arıyorsanız House Blend size uygun olmayabilir. Bunun haricinde yine çok açık, yüksek asidite, egzotik, yeşil tatlar arayanlar için ideal değildir.

Barista Notu

House Blend nitelikli kahve kalitesini ve aroma derinliğini isteyen ama yüksek asidite ve kahveden uzak fermente aromaları tercih etmeyen kişiler için özel harmanlanmıştır. Hem espresso/mokapot hem de diğer filtre kahve demlemeleri için mükemmel sonuç verir.
Urban Grind Filter Coffee Blend Filter Coffee Blend ile 2022 yılında 354,195 kupa kahve demlendi.

URBAN GRIND FILTER COFFEE: FİYAT PERFORMANS

Kimler İçin Uygun

Klasik kahve severler için uygundur. Medium roast olduğu için acılık ve burukluk barındırmaz. Gün içerisinde bolca kahve tükettiği için maliyetine de önem veren tüketiciler için tam bir fiyat/performans ürünüdür.

Kimler Tercih Etmemeli

Eğer kahve içerken çok farklı aromalar, egzotik tatlar peşindeyseniz, kahvenizi yudumlarken aromasını çok fazla hissetmek istiyorsanız sizin için ideal kahve olmayabilir. Klasik tatları seven ve kahveyi günlük ihtiyacı gibi tüketen kişiler için harmanlanmıştır.

Barista Notu

Chemex, Hario, Kahve Makinesi gibi Pour Over yöntemlerinde en iyi sonucu verir. Genel damak tadına hitap ettiği için özellikle ofis gibi kalabalık gruplar için en ideal kahvedir.
Petra Acme Acme ile 2022 yılında 281,163 kupa kahve demlendi.

PETRA ACME: SEZONUN EN İYİLERİ

Kimler İçin Uygun

İçeriği senede birkaç kez değişmektedir. Dönemin en iyi kahvelerinden seçki içmek istiyorsanız Petra Baristalarına güvenerek orta kavurma, dengeli asidite hedefli Acme tercih edebilirsiniz.

Kimler Tercih Etmemeli

Beğendiğiniz kahve her pakette her demlemede aynı tadı versin istiyorsanız sezona ve hasata bağlı olarak harman içeriğinin yıl içinde bir kaç kez değiştiğini dikkate almalısınız.

Barista Notu

Acme hem espresso/mokapot hem de diğer filtre kahve demlemeleri için mükemmel sonuç verir. Yoğun çikolatalı bir gövdesi vardır.
Caffe Fresco Breakfast Blend Breakfast Blend ile 2022 yılında 265,599 kupa kahve demlendi.

CAFFE FRESCO BREAKFAST BLEND: İPEKSİ BİR YUMUŞAKLIK

Kimler İçin Uygun

Önceliği yumuşak içim olan kahve severler için idealdir. Gövdesi düşüktür. Kahvaltı ya da atıştırmalıkların yanında ideal bir eşlikçidir.

Kimler Tercih Etmemeli

Aromayı daha fazla hissetmek, yoğun gövdeyle ağızda hissedilirlik istiyorsanız Breakfast Blend sizin için hafif kalabilir.

Barista Notu

Tüm filtre kahve demleme ekipmanlarına uygundur, tavsiyemiz french pressle demlemeler için kullanılmasıdır. Espresso/moka pot seviyor fakat kahveniz ağır geliyorsa Breakfast Blend ile daha hafif içimli kahveler yapabilirsiniz.
Caffe Fresco Espresso Blend Espress Blend ile 2022 yılında 179,272 kupa kahve demlendi.

CAFFE FRESCO ESPRESSO BLEND: ALTIN RENGİ KREMA

Kimler İçin Uygun

Espresso harmanları daha iyi bir krema ve kıvam için harmanlanır ve kavrulur. Espresso ve moka pot için mükemmel sonuç verir. Tam otomatik makineler için idealdir.

Kimler Tercih Etmemeli

Filtre kahve demlemeleri için uygun değildir, tavsiye etmiyoruz.

Barista Notu

Özellikle ofis ve ev tipi tam otomatik makinelerde Espresso harmanı tercih edilmelidir. Kahvenizi sütlü seviyorsanız demlediğiniz kahve Espresso bazlı olmalıdır ve uygun gövde için Espresso Harmanı tercih edilmelidir.
Cool Beans Irish Cream Irish Cream ile 2022 yılında 149,450 kupa kahve demlendi.

COOL BEANS IRISH CREAM: AROMASINI YOĞUN SEVENLERE

Kimler İçin Uygun

Kahvenin aromasını doya doya tatmak isteyenler için özel olarak aromalandırılmıştır. Doğala özdeş aromalar kullanılmıştır. Kahvesinin aromasını, kokusunu bol isteyen için idealdir.

Kimler Tercih Etmemeli

Eğer sadelikten yanaysanız Irish Cream aroması sizin için yoğun gelebilir. Irish Cream özel olarak aromalandırılmış bir kahvedir.

Barista Notu

Her türlü demleme yöntemine uygundur. İster filtre kahve isterseniz Espresso/moka pot demlemelerinde kullanabilirsiniz. Kahvenin aromasını daha fazla hissetmeniz için üretilmiştir.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
11,501,457
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et