150 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

KAHVE DEMLEME İÇİN KETTLE MODELLERİ

12 adet ürün bulundu.

Kahve için Kettle

Kahve ve çay meraklıları içecek keyiflerini arttırmak için sürekli yeni yollar ararlar. Bazı insanlar kettle' ın sadece bir kettle olduğunu düşünürler ama aslında bu onların doğru tasarıma sahip bir kettle' ın yararlarından haberi yoktur. Eğer nitelikli kahve demlemek için zaman ayırmaya ve para ödemeye razıysanız en iyi kahve demleme ekipmanlarını kullanmalısınız. İyi bir kahve deneyimi için doğru bir kahve kettle' ına yatırım yapmak sizi asla pişman etmez.

Pour Over Kettle Nedir?


Kettle genelde kaz boyunu şeklinde, uzun ince su yolu olan ve bu sayede kullanıcıya demleme ve su akış kontrolü verir. Temelde ocak üstü ve elektrikli olmak üzere iki modeli vardır. Su yolu, tutacak kısmı ve gövdesinin tasarımı Pour Over kettle' ı normal kettle' lardan ayırır ve taze filtre kahve demlemek için ideal hale getirir.

Pour Over Kahve Demlemek için Kaz Boyunlu Kettle Kullanımı?


Eğer kahve demlemek için kettle almanız gerekip gerekmediğinden emin değilseniz aşağıdaki sorulara cevap vererek emin olabilirsiniz.
Eğer Youtube üzerinden kahve demleme videoları izliyorsanız ya da evde kahve demleme ile ilgili blog yazıları okuyorsanız ,
haftada birkaç kez pour over yöntemi ile kahve demliyorsanız, pahalı kahve çekirdekleri almaktan çekinmiyorsanız, mutfağınızda ya da evinizde ironik ekipmanların olması hoşunuza gidiyorsa, siz kendinizi geliştirmek isteyen bir kahveseversiniz ve kesinlikle bir kettle edinmeniz gerekir.

Pour Over Kettle Kullanmanın Avantajları?


Pour over yöntemi ile kahve demlenirken ml ölçüsünde su miktarları önemlidir. Bir kettle edindiğinizde kullanacağınız suyu hassas bir şekilde ayarlayabilir ve demleme bittiğinde kolayca durdurabilirsiniz. Suyun yönünü kolayca değiştirebilir, eğer girdap yapmanız gerekiyorsa kettle kullanarak bunu yapabilirsiniz. Suyun kontrolünüz dışında taşması ve etrafa sıçraması kolayca önlenir. Eğer kalabalık bir grup için demleme yapıyorsanız çok şık gözükür.

Elektrikli ve Ocak Üstü Kettle Farkları Nelerdir?


Ocak üstü kettlelar elektrikliye göre daha uygun fiyatlıdırlar, elektrik harcamazlar ve elektrikliye nazaran çok farklı tasarımlarda üretilebilir ve kahve demlediğiniz alanda şık dururlar.
Elektrikli kettlelar ise çok daha hızlı su ısıtırlar, sıcaklığı 1'er derece olarak ayarlayabilir ve sabitleyebilirler.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,846,988
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X