30 Nisan - 17 Mayıs tarihlerinde gönderimlerimiz devam edecektir.

ABLE KAHVE DEMLEME EKİPMANLARI

Able hem kahve içmeyi seven hem de sürdürülebilirlik çalışmaları yapan bir grup tasarımcı tarafından hayata geçirilmiştir. Able ürettiği ürünler ile hem sürdürülebilir olmayı hem de kahveden en iyi lezzeti almayı hedeflemiştir. Bu noktada en kaliteli Alman çeliğinden üretilmiş filtreler ile hem Aeropress hem de Chemex için son kullanma tarihi olmayan, tekrar tekrar kullanılabilen filtreler dizayn etmiştir. Able'ın ürün gamında Aeropress ile en iyi filtre kahveyi demleyebilmeniz için biri fine biri normal olmak üzere iki adet yuvarlak filtresi bulunmaktadır. Ayrıca Chemex ile Pour Over Filtre Kahveyi en az kağıt filtre kadar güzel demleyen ödüllü Kone isimli metal filtresi bulunmaktadır. Able markası sadece metal kahve filtreler üzerine uzmanlaşmıştır bu sayede hem en kaliteli ürünü üretmektedir hem de ürünlerine ömür boyu garanti vermektedir.
Devamını Gör

4 adet ürün bulundu.

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,415,775
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X