75TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

URBAN GRİND KAHVE ÇEŞİTLERİ

Urban Grind markası 2016 yılında kendi sevdiği kahvenin peşinden koşan kahve severler tarafından kuruldu. Urban Grind markası Brezilya, Kolombiya, Peru, Kosta Rika ve Guatemala’dan gelen 100% Arabica kahve çekirdeklerini en ideal süre ve sıcaklık koşullarında kavurup, kahve severler ile buluşturmayı amaç edinmiştir. Urban Grind'in dünya kahveler ile Filtre Kahve, Espresso, French Press, Hario V60 ve Cold Brew (Soğuk Kahve) başta olmak üzere tüm yöntemleri deneyebilir kendi damak zevkinize en uygun aromayı bulabilirsiniz. Urban Grind kavurucuları kahve severlerle ile buluştuğu festival, tadım ve workshop organizayonlarında yapılan kör tadım testlerinde Türk damak tadını en iyi şekilde analiz etti. Ve bu sonuçlar doğrultusunda Urban Grind kahvelerini üretti. Urban Grind 250 gram paketi, kahve çekirdeklerinin en iyi şekilde saklanması için gerekli nem ve ışık bariyeri teknolojisine sahiptir. Bu paket sevdiğiniz kahveyi en uzun şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Urban Grind markası butik cekirdekleri ile size her bardakta ayni lezzeti sunmak icin kendini geliştirmeye devam ediyor.
Devamını Gör

16 adet ürün bulundu.

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,461,638
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X