75TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

KAHVE DEĞİRMENLERİ

Kahve Öğütücüleri

Güzel bir kahve deneyimi yaşamak için dikkat edilmesi gereken önemli konulardan birisi kahvenin öğütülmesidir. Kahvenin hem öğütme boyutu hem de öğütme zamanı kahve tadında etkilidir. Kavrulmuş kahve öğütüldükten sonra çok hızlı bir şekilde aromasını kaybetmeye başlar. Bu yüzden espresso makinelerinin hemen yanında kahve değirmeni bulunur ve kahve demlenmeden hemen önce öğütülür. Kahve demleme yöntemlerinde kullanılan basınç, filtre geçirgenliği, demleme süresi farklı olduğundan öğütülmüş kahvenin boyutu da farklı olmalıdır.

Manuel Kahve Değirmeni

Ev kullanımı için yaygındır. Maaliyeti elektrikli öğütücülere göre düşüktür ama öğütme kaliteleri yüksektir. Bütün kahve değirmenlerinde öğütme boyutu ayarı bulunur bu sayede kahve çekirdekleri istenilen boyutta öğütülür. Sözen Kahve Değirmenleri metal öğütücü dişlilere sahiptir ve Türk kahve demlemesi için uygun boyutta öğütme yapabilmektedir. Hario Kahve Değirmenleri, Handground Kahve Değirmenleri, Porlex Kahve Değirmenleri seramik konik dişlilere sahiptir. Su ile yıkanabilirler.

Elektrikli Kahve Öğütücüsü

Tek tuşla öğütme işlemi yapıldığından öğütme işlemi el kahve değirmenlerine göre çok daha kolaydır. Bıcaklı kahve değirmenlerinde öğütülmüş kahve boyutu kontrolü pek mümkün değildir. Baratza Encore Kahve Öğütücüsü ve Hario Elektrikli Kahve Öğütücüsü konik dişlilere sahiptir.

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,000,200
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

AYNI GÜN KARGOLAMA

16.00'a kadar gelen siparişler aynı gün kargoda

ÜCRETSİZ İADE

Memnun kalmadığınız ürünü hiçbir masraf ödemeden iade imkanı

GÜVENLİ ÖDEME

256-bit SSL Encrypted Ödeme Sistemi ile tek tıkla sipariş

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.