150 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

KAHHVE.COM
REWARD
SYSTEM

NASIL PUAN
KAZANIRIM?

İlk önce kahhve.Com da üyelik açmalısınız. Üyeliğinizi açtıktan sonra vereceğiniz ilk siparişte, sonraki siparişlerinizde kullanılmak üzere 10 TL değerinde 400 Drip Points kazanacaksınız. İlk siparişinizden itibaren satın aldığınız her ürünün fiyatı kadar puan kazanacaksınız.
(Örn. 100 TL lik siparişinizde 100 Drip Points kazanacaksınız.) Seçili markalarda 3 kata kadar ekstra puan kazanabilirsiniz.
(Örn. 50 TL lik Caffe Fresco Siparişinizde 150 Drip Points kazanacaksınız.) Puan kazanabilmek için sipariş verirken hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun. Üye girişi yapılmadan verilecek siparişlerden puan kazanmanız mümkün olmayacaktır.
Puanlarınız ürünleriniz teslim edildikten 1 iş günü sonra hesabınıza yüklenecektir.

PUANIMIN
DEĞERİ NE KADAR?

Kazandığınız her 40 Drip Points 1 TL ye eşittir.
(Örn. 1000 Drip Points 25 TL değerinde olacaktır)
Puan durumunuzu ve TL karşılığını puanlarım sayfasından takip edebilirsiniz.

BİRİKEN
PUANLARIMI
NASIL HARCARIM?

Sepet sayfasında ödeme aşamasında biriken puanlarınızı ve TL karşılığını görebilirsiniz. Hemen kullan butonuna tıklayarak biriken puanlarınızı kullanabilirsiniz. Biriken puanlarınızı harcamak için bir alt limit yoktur, hemen harcamaya başlayabilirsiniz. Siparişinizin ister tamamını ister bir bölümünü puanlarla ödeyebilirsiniz.
Puan kullandığınız siparişlerinizde puan kullanılmayan kısım kadar Drip Points kazanırsınız.
(Örn. 100 TL lik bir siparişin 20 TL lik kısmını puanlarla öderseniz 80 Drip Points kazanırsınız)

BAŞKA
NELERDEN PUAN
KAZANABİLİRİM?

Arkadaşlarınızı KahhveCom’a davet ederek hem siz hem arkadaşlarınız puan kazanabilir. Arkadaşını davet et sayfasından kahhvecoma üye olmaya davet ettiğiniz arkadaşınız üye olduğunda anında 10 TL değerinde 400 Drip Points kazanır. İlk siparişini verdiğinde ise davet eden olarak siz yine 10 TL değerinde 400 Drip Points kazanırsınız.

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
5,475,375
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X