30 Nisan - 17 Mayıs tarihlerinde gönderimlerimiz devam edecektir.

COOL BEANS KAHVE ÇEŞİTLERİ

Cool Beans markası Kanguru Gıda firmasına aittir. 1999 yılında kurulan Kanguru Gıda kahve sektörünün büyümesi ile büyümüş ve gelişmiştir. 2002 yılına kadar kavrulmuş kahve ithalatı ve satışı ve satışı yapan firma bu yıldan sonra kendi tescilli markası "Cool Beans Coffee Roaster" sı hayata geçirmiştir. Cool Beans markası kendine has özel kavurma yöntemleri ile kahvenin tat ve aromasını ön planda tutmaktadır. Ağırlıklı olarak Hotel, Resaturant ve Cafe sektöründe hizmet veren Cool Beans Coffee Roaster Espresso, Filtre Kahve, Dünya Kahveleri ve Aromaları kahvelerinin kalitesi ile bilinmektedir. Cool Beans' in kullandığı tüm kahve çekirdekleri birinci sınıf 100% Arabicadır. Cool Beans Horeca sektörüne filtre ve espresso kahvenin yanında kahve makineleri satış/servisi ile hizmet vermektedir. Cool Beans' in kahve makinesi partneri markaları arasında Fetco, Victoria, Jura ve Arduino bulunmaktadır. 2014 yılında yeni binasında hizmet vermeye başlayan firma bu tarihten sonra kahve eğitimlerine ağırlık vermiştir. İstanbul Kahve Akademisi çatısı altında baristalara, kafe işletmecilerine ve kahve meraklılarına A' dan Z' ye sertifikalı ve sertifikasız pratik eğitimler düzenlenmektedir. Kahvede kaliteye ve eğitime önem vererek sektöre değer katan firmamız gelişime ve yeniliklere açık hep daha iyiye odaklanarak kahve yolculuğuna keyifle devam etmektedir. Misyonumuz Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi firmalarla, müşterilerimizle paylaşarak köprü görevi gören, sektörün gelişmesine katkı sağlayarak çevreye ve topluma sürekli değer katan, ürün çeşitliliği, kalitesi ve uyguladığı fiyat politikaları ile rakiplerinden farklılaşarak müşterilerine en iyi hizmeti verebilen bir şirket olmak misyonomuzdur. Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği firma olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak. Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm hizmeti vermek.
Devamını Gör

12 adet ürün bulundu.

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,415,775
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X