250 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X

KAHHVE.COM ABONELİĞİ

Üç adımda kolayca abone olun, kahvesiz kalmayın

Tam kahhveyi demlemeye niyetlendiğimizde kahhvenin bitmiş olduğunu farketmenin ne kadar kötü bir şey olduğunu anladık ve bunu düzenli kahhve gönderimi ile çözebileceğimizi düşünerek kahhve.com aboneliğini başlattık. Size de sadece abone olup kahvenin keyfini çıkarmak kaldı.

Kahhve teslim sıklığını seçin.
Kahhvenizi seçin.
Adresinizi girin ve abone olun.
ABONE OL DETAYLI BİLGİ

Gün boyunca uğraşmamız ve yapmamız gereken zaten onlarca iş var. Kahve gibi aslında keyif vermesi gereken bir şeyin de 'Nereden alacağım', 'Ne zaman alacağım?' gibi sorular ile insanlara dert yaratmaması gerektiğini düşündük ve internetten kahve gönderimini yapmaya başladık.

Sonrasında aslında internet sitesine girip sipariş vermenin de bir uğraş olduğunu farkettik. Hele hele tam kahveyi demlemeye niyetlendiğinde kahvenin bitmiş olduğunu görmenin ne kadar kötü bir şey olduğunu anladık ve bunu düzenli kahve gönderimi ile çözebileceğimizi düşünerek bu hizmetimizi başlattık. Size de sadece kahvenin keyfini çıkarmak kaldı.

KAHHVE.COM ABONELİĞİ
Üç adımda kolayca abone olun, yarı yolda kalmayın.
Kargo Ücretsiz

Kahvem taze mi gönderilecek?

Kahhve.com olarak müşterilerimize en büyük taahhütümüz taze kahve göndermek. Bu noktada da haftalık olarak tedarikçilerimizden bizim için kavrulmuş taze kahveleri alıyoruz. Bu taze kahve çekirdeklerini de gönderim yapılacak gün öğütüyor olacağız. Yani Cumartesi günü dilediğiniz boyuta göre öğütme yapılacak ve aynı gün kahveniz kargoya verilecektir.

Taahhüt var mı? İstediğim zaman aboneliği bitirebilir miyim?

Kahhve.com aboneliğinden bize telefon (08505220494) ederek ya da info@kahhve.com adresine mail atarak kolayca çıkabilirsiniz. Abone olarak bir taahhüt vermeniz gerekmez. Abonelikten çıkmanın herhangi bir cezası yoktur.

Sürekli değişik kahveler denemek istiyorum. Kahvemi değiştirme şansım var mı?

Değiştirme yapmak istediğiniz tarihten itibaren ilk Pazartesi size gelecek kahveyi değiştirmeniz mümkün değildir. Ondan sonraki tarihlerde size gelecek kahvenizi Kahveler sayfasından kolayca değiştirebilirsiniz.

Gönderim tarihlerini değiştirebilir miyim?

Kahvelerinizi size Pazartesi günü ulaşacak şekilde kargo ediyor olacağız. Kargo gününü değiştiremezsiniz ama kahve gelme periyodunu değiştirebilir böylelikle ne kadar haftada bir, kaç paket kahve gelmesini istediğinizi belirtebilirsiniz.

Aboneliğimi belli bir süre dondurmak istiyorum. Böyle bir imkan var mı?

Evet, sitedeki haftalar sayfasından aboneliğinizi dillediğiniz süre boyunca dondurabilirsiniz.

ABONE OL
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
10,227,147
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X