750 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X

KAHHVE.COM ABONELİĞİ

Üç adımda kolayca abone olun, kahvesiz kalmayın

Tam kahhveyi demlemeye niyetlendiğimizde kahhvenin bitmiş olduğunu farketmenin ne kadar kötü bir şey olduğunu anladık ve bunu düzenli kahhve gönderimi ile çözebileceğimizi düşünerek kahhve.com aboneliğini başlattık. Size de sadece abone olup kahvenin keyfini çıkarmak kaldı.

Kahhve teslim sıklığını seçin.
Kahhvenizi seçin.
Adresinizi girin ve abone olun.
ABONE OL
KAHHVE.COM ABONELİĞİ
Üç adımda kolayca abone olun, yarı yolda kalmayın.
Kargo Ücretsiz

Kahvem taze mi gönderilecek?

Kahhve.com olarak müşterilerimize en büyük taahhütümüz taze kahve göndermek. Bu noktada da haftalık olarak tedarikçilerimizden bizim için kavrulmuş taze kahveleri alıyoruz. Bu taze kahve çekirdeklerini de gönderim yapılacak gün öğütüyor olacağız. Yani Cumartesi günü dilediğiniz boyuta göre öğütme yapılacak ve aynı gün kahveniz kargoya verilecektir.

Taahhüt var mı? İstediğim zaman aboneliği bitirebilir miyim?

Kahhve.com aboneliğinden bize telefon (08505220494) ederek ya da [email protected] adresine mail atarak kolayca çıkabilirsiniz. Abone olarak bir taahhüt vermeniz gerekmez. Abonelikten çıkmanın herhangi bir cezası yoktur.

Sürekli değişik kahveler denemek istiyorum. Kahvemi değiştirme şansım var mı?

Değiştirme yapmak istediğiniz tarihten itibaren ilk Pazartesi size gelecek kahveyi değiştirmeniz mümkün değildir. Ondan sonraki tarihlerde size gelecek kahvenizi Kahveler sayfasından kolayca değiştirebilirsiniz.

Gönderim tarihlerini değiştirebilir miyim?

Kahvelerinizi size Pazartesi günü ulaşacak şekilde kargo ediyor olacağız. Kargo gününü değiştiremezsiniz ama kahve gelme periyodunu değiştirebilir böylelikle ne kadar haftada bir, kaç paket kahve gelmesini istediğinizi belirtebilirsiniz.

Aboneliğimi belli bir süre dondurmak istiyorum. Böyle bir imkan var mı?

Evet, sitedeki haftalar sayfasından aboneliğinizi dillediğiniz süre boyunca dondurabilirsiniz.

ABONE OL
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et