750 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X
Beanofme Aronia Blend

ARONIA BLEND

Beanofme

4.0000/5 3
254.99 TL
Kavurma
ADET
1
Puan:
255
Ertesi Gün Kargoda
Siparişe Özel Kavurma
Siparişe Özel Öğütme
Ağırlık:
200 gr

Air Roasting kahveler siparişinize özel kavrulmakta ve ertesi gün kargoya verilmektedir.

Bu kahvemiz sadece filtre kahveye uygun şekilde öğütülmüş olarak satılmaktadır.

Aronya Nedir? Aronya meyvesi, Chokeberry adıyla da bilinen gülgiller familyasına ait olan bir çalı bitkisidir. Yüksek antioksidan ve pek çok vitamin içerdiğinden dolayı sağlığa olumlu etkileri sayesinde “Süper Meyve” olarak adlandırılmaktadır. Aronya Meyvesinin Ana vatanı Kuzey Amerika’dır. Yüzyıllar boyunca Kızılderililer Aronya Meyvesini, Kuzey Amerika’nın zorlu kış şartlarında dirençli kalmak için yemeklerinde kullandıkları bilinmektedir. Aronya Meyvesinin Faydaları Nelerdir? Aronya, bilinen diğer meyvelerden daha fazla antioksidan içermektedir. İlaveten C vitamini, PP, B, E vitamini bakımından zengin olan Aronya Meyvesi, potasyum, magnezyum, kalsiyum, manganez ve yüksek oranda lif de içermektedir. Bağışıklık Sistemini güçlendirir, Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olarak yaşlanmayı geciktirir, Kandaki kolestrol seviyesini dengede tutarak damar tıkanıklığının ve pıhtı oluşumunu engeller.

Nitelikli Kahve Nedir?

Nitelikli Kahve, yüksek rakımlı volkanik topraklı arazilerde, geleneksel tarım, hasat ve kurutma yöntemleri ile elde edilen, arabica ailesine mensup varyetelerdeki nitelikli çekirdeklerin, nitelikli kahve kavurma yöntemlerine uygun olarak kavrulmasından sonra, tercih edilen demleme yönteminin doğru uygulanması ile elde edilen müthiş bir içecektir. Nitelikli kahvelerde lezzet ve aroma gibi potansiyeller belirgin hissedilir.

Freeze Dry Kurtma Yöntemi Nedir?

Freeze Dry adından da anlaşılacağı gibi dondurarak kurutma yöntemidir. Önce dondurma işlemi uygulanır sonra kurutma işlemi.
Dünya da en gelişmiş kurutma yöntemi olan dondurarak kurutma yönteminde dondurma işlemi yapılan gıda ürünü vakum altında süblimleştirilir. Böylece gıda içerisinde bulunan nem içeriği süblimasyon yoluyla ara sıvı durumuna girmeden doğrudan bir katıdan gaz halini alır.

Bu işlemde dondurularak kurutulmuş gıdalar minimum boyutta hücre yırtılmasıyla orijinal boyutunu ve şeklini ve içeriğindeki besin değerlerini korur.

Gıdanın içerisinde ki nem oranı max %2-4 olacak şekilde kaldığı için gıdanın oda sıcaklığında bozulması önlenmiş olur. Çünkü hiçbir canlı organizmanın ortamda %30’un altındaki nem içeriğinde yaşaması mümün değildir.

Freeze Dry Yöntemi ile kurutulmuş Aronya Meyleveleri kıtır kıtır bir kıvama geldiği için kahve ile birlikte öğütülerek toz haline getirilmektedir.

Air Roasting Kahve Nedir?

Air Roasting, Kahve Çekirdeklerinin Cam Fanus Bir Hazne İçerisinde Alttan Üflenen Akışkan Sıcak Hava Yatağında Kavrulması Prensibine Dayanan Yeni Nesil Bir Kahve Kavurma Yöntemidir. Air Roastin ile, Temiz Çekirdekler Elde Edilir. Çekirdeklerin Potansiyelinde Var Olan Aromatik Tatlar Fincanda Çok Daha İyi Hissedilir.
Kazanç 125.00TL
Cool Beans Irish Cream
IRISH CREAM
COOL BEANS
249.99 TL 125.00 TL
Birlikte Al
Kazanç 120.00TL
Caffe Fresco All Day Blend
ALL DAY BLEND
CAFFE FRESCO
239.99 TL 120.00 TL
Birlikte Al
Kazanç 50.00TL
KahhveCom Organik Bez Çanta
ORGANIK BEZ ÇANTA
KAHHVECOM
99.99 TL 50.00 TL
Birlikte Al
Kazanç 150.00TL
Urban Grind Kenya
KENYA
URBAN GRIND
299.99 TL 150.00 TL
Birlikte Al

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

meyvemsi tat

- Gökçe K. 01-02-2023
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Yumuşak içimli harika!!

- Gül D. 31-10-2022
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz

SIK SORULAN SORULAR

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et