200 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
Beanofme Guatemala Huehuetenango SHB EP

GUATEMALA HUEHUETENANGO SHB EP

Beanofme

4.0000/5 1
124.99 TL
Puan:
125
Ertesi Gün Kargoda
Siparişe Özel Kavurma
Ağırlık:
200 gram

Air Roasting kahveler siparişinize özel kavrulmakta ve ertesi gün kargoya verilmektedir.

Kahvenizin öğütülmesini istiyorsanız lütfen sipariş notu kısmında belirtiniz!

Air Roasting

Aromaları Hissedilir Temiz Kahve Arayışı Olan Kahve Meraklılarının İlgisini Çeken, Cam Fanus Bir Hazne İçerisinde Alttan Üflenen Akışkan Sıcak Hava Yatağında Kavrulması Prensibine Dayanan Yeni Nesil Bir Kahve Kavurma Tekniğidir. Huehuetenango, Guatemala'nın batısında, 2000 mt rakımlı Orta Amerika’nın en yüksek dağlık bölgesinin adı. Meksika Tehuantepec ovalarından gelen ılık rüzgârlar sayesinde yüksek rakımlı olan bölgede kahve üretimi için elverişli iklim koşulları oluşuyor. PH seviyesi yüksek kireçli toprak yapısı ve yüksek rakım koşulları Huehuetenango kahvelerinin aromaları hissedilir, vitaminler ve mineraller bakımından zengin kahveler olmasını sağlar.

SHB(Strictly Hard Bean)

Kahvenin 1.350 metrenin üzerindeki bir rakımda yetiştirildiğini belirtir. Yüksek rakımda yetişen kahvelerde geç olgunlaşma nedeniyle aroma ve tatlar daha belirgin, vitamin ve mineraller bakımından daha komplekstir.

Tadım Notları: Tatlı Kakao Aromalarına Sahip, Dengeli Asitlik ile Çilek, Erik Tonları Hissedilir, Damakta Devam Eden güzel Gövdeli bir fincan sizi bekliyor.

Guatemala Huehuetenango SHB EP
Bölge: Huehuetenango
Rakım: 1900 mt - 2300 mt
Varyete: Bourbon, Typica, Caturra
İşleme: Yıkanmış

Demleme Önerisi: Filtre kahve makineleri ve manuel demleme ekipmanları için uygundur. Dengeli 250 ml bir fincan için 15 gr kahve kullanılması önerilir. Daha güçlü olması için 18 gr, daha hafif olması için 13 gr kullanabilir veya damak tadınıza göre kendi oranınızı yapabilirsiniz

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
5,690,738
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X