200 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
Beanofme Honduras San Marcos

HONDURAS SAN MARCOS

Beanofme

5.0000/5 3
119.99 TL
Puan:
120
Ertesi Gün Kargoda
Siparişe Özel Kavurma
Ağırlık:
200 gram

Air Roasting kahveler siparişinize özel kavrulmakta ve ertesi gün kargoya verilmektedir.

Air Roasting

Aromaları Hissedilir Temiz Kahve Arayışı Olan Kahve Meraklılarının İlgisini Çeken, Cam Fanus Bir Hazne İçerisinde Alttan Üflenen Akışkan Sıcak Hava Yatağında Kavrulması Prensibine Dayanan Yeni Nesil Bir Kahve Kavurma Tekniğidir. Honduras San Marcos Honduras’ın Batısında Kahve Üretimi için Elverişli Toprak ve İklim KOşullarına Sahip Güisayote Biyolojik Koruma Alanı Bölgesinde Ü0retilen bir Kahvedir. Bölgede rakım 1300 – 1600 mt’dir. Kahve Ağaçlarının Diğer Tropikal Meyve Ağaçları ile Birlikte Yetişmesinden Dolayı Farklı Aromaların Hissedildiği Nitelikli Kahvelerdir.

Tadım Notları: Tatlı Kakao Aromalarına Sahip, Dengeli Asitlik ile Çilek, Erik Tonları Hissedilir, Damakta Devam Eden güzel Gövdeli bir fincan sizi bekliyor.

HONDURAS SAN MARCOS
Bölge: Güisayote - Celaque
Rakım: 1300 mt – 1600 mt
Varyete: Bourbon, Typica, Caturra
İşleme: Yıkanmış

Demleme Önerisi: Filtre kahve makineleri ve manuel demleme ekipmanları için uygundur. Dengeli 250 ml bir fincan için 15 gr kahve kullanılması önerilir. Daha güçlü olması için 18 gr, daha hafif olması için 13 gr kullanabilir veya damak tadınıza göre kendi oranınızı yapabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

Kahve mükemmel fakat söylediğim kavurma derecesinde kavrulmamıştı biraz daha özenilirse iyi olur Ayrıca öğütülerek yollanmıştı

- Muammer Y. 27-10-2021
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Kavurma derecesi azaldıkça mayhoş ekşimsi meyvemsi bildiğiniz Honduras tadı artıyor bilginize

- Muammer Y. 27-10-2021
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
6,386,025
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X