750 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X
Cafec ABACA PLUS FİLTRE KAĞIDI-CUP4

ABACA PLUS FİLTRE KAĞIDI-CUP4

Cafec

5.0000/5 3
324.99 TL
ADET
1
Puan:
325
Aynı Gün Kargoda

Cafec yeni jenerasyon Abaca Plus filtreleri tüm Cafec Flower Cup4, Origami M, Hario V60 02 drippler’lar için kullanabilirsiniz. 100 adet filtre kağıdı içerir. ABACA PLUS Filtre Kağıdı Abaca filtre kağıtları Cafec’in sembol ürünü olarak tüm dünyada hızlı akışı, dengeli yapısı ve çevreci oluşuyla çok popüler olmuştur. Kağıt filtrelerin öncüsü olan Cafec, her zaman daha fazlasını hedeflemektedir ve Plus serisi sunduğu yeni özelliklerle Abaca kalitesini bir adım öteye taşımaktadır. Abaca+ serisinde ”Fine Grained” isimli yeni bir üretim metodu kullanılmaktadır. Daha sık krepeli olarak adlandırabileceğimiz bu üretim tipi sayesinde Cafec her bir krepenin(kağıt üzerindeki mikro kırışıklıklar) birbirine olan mesafesini azaltıp, krepe sayısını arttırıp daha geniş bir kağıt yüzey alanı elde etmektedir. Doku ve krepelerin daha homojen ve sık dağılımı sayesinde filtre yüzeyi boyunca su ve hava geçişi daha eşit bir biçimde gerçekleşmektedir. TH serisi filtrelerde kağıdın kendi yapısı su süzülme ve dolayısıyla demleme hızını belirler. Abaca+ serisi ise tamamen daha hızlı bir akış tasarımı üzerine kurulmuştur. Bu sayede tüm kontrolü baristaya bırakır. Abaca+ filtreler içeriğinde çok dirençli abaca lifleri kullanmaktadır. Bu lifler sayesinde kağıt oldukça kuvvetli yapıdadır. Bu seri aynı zamanda FSC sertifikasına sahiptir ve çevre açısından son derece sürdürülebilir özellikler taşımaktadır. Krepelerin minimize edilmiş yüksekliği sayesinde standart paketlemeye göre çok daha az yer kaplar ve bu sayede de çevresel etkiyi düşürür. Abaca+ filtreler Cafec’in yeni jenerasyon filtreleridir!

Abaca+ serisinde kullanılan bu tekonoloji hızlı akışı krepelerin yüksekliğiyle değil kağıt yüzeyi boyunca sıklığıyla ve eşit olmasıyla sağlar. Bu yüzden filtrelerin yüksekliği düşmesine rağmen hızı artmaktadır. Üretim hattındaki hamur tamburu ve kurutucu tambur arasındaki hız ilişkisinin değiştirilmesi sayesinde Abaca+ yüzeyinde çok daha fazla krepe elde edilebilmektedir. Kurutma işlemi tüm Cafec filtrelerinden bildiğiniz üzere yine ”Air Through” yani hava ile yapılmaktadır. Bu sayede krepe yapısı korunmakta ve eşit bir filtreleme yüzeyi sağlanmaktadır.
Kazanç 30.00TL
Caffe Fresco Breakfast Blend Mini
BREAKFAST BLEND MINI
CAFFE FRESCO
59.99 TL 30.00 TL
Birlikte Al
Kazanç 37.50TL
Urban Grind Colombia Mini
COLOMBIA MINI
URBAN GRIND
74.99 TL 37.50 TL
Birlikte Al
Kazanç 50.00TL
KahhveCom Organik Bez Çanta
ORGANIK BEZ ÇANTA
KAHHVECOM
99.99 TL 50.00 TL
Birlikte Al

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

Ürün oldukça kaliteli, tavsiye edilir.

- Şeref Y. 12-10-2022
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

İyi kağıt valla

- Atıl bora A. 08-11-2023
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

çok kaliteli tavsiye ederim

- Cem Y. 20-06-2023
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Kullanmaktan keyif aldım...

- Ömer K. 21-01-2023
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

İşlenme türü ve kavurucu fark etmeksizin denediğim tüm etiyopya kahveleri geç demleniyor, ancak abaca filtre diğer filtrelere göre daha hızlı demliyordu. İşte abaca plus bunu bir adım öteye taşımış, benim için etiyopya kahvelerinde kurtarıcı vazifesi görüyor bu filtre.

- Melih Ö. 25-11-2022
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et