KahhveCom 2024 Şubat Kampanyası Header
X
Caffe Fresco Breakfast Blend Depozitolu 500 Gram
Caffe Fresco Breakfast Blend Depozitolu 500 Gram
Caffe Fresco Breakfast Blend Depozitolu 500 Gram

BREAKFAST BLEND DEPOZITOLU 500 GRAM

Caffe Fresco

5.0000/5 564
SATIŞTA DEĞİL

Detaylı bilgi için [email protected] mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz

Breakfast Blend Depozitolu ürünümüzü şimdilik sadece İstanbul ili Ataşehir ilçesine, Kadıköy ilçesi Bostancı, Suadiye, Kozyatağı , Fenerbahçe, Altıntepe/Maltepe mahallelerine sipariş edebilirsiniz.

Depozitolu Kahhve Nedir?

Depozitolu kahve almak için bir kereye mahsus 50 TL metal kutu depozito bedeli ödersiniz. Kendinize ait bir Caffe Fresco metal kutunuz olur ve dilediğiniz sürece evinizde kalır. İkinci ve sonraki siparişlerinizde görevlimiz size kahvenizi başka bir metal kutu ile getirir ve siz yeni gelen kahvenizi kendi kutunuza aktardıktan sonra boş kutuyu görevliye teslim edebilirsiniz.

Neden Depozitolu Kahhve

Caffe Fresco Depozitolu kahve satın alarak hem çevreyi koruyabilir hem drip points kazanabilirsiniz. Her Caffe Fresco Depozitolu ürünümüzü satın alımınızda bir sonraki siparişinizde kullanmanız için hesabınıza otomatik olarak 50 TL indirim kodu tanımlanır. Caffe Fresco Depozitolu kahveyi kendi aracımızla size getirdiğimiz için ekstra etiket, plastik kahve paketi, kargo kutusu ve fazladan benzin harcamayız. Böylece doğaya sıfır atık bırakarak kahvenizi size ulaştırırız.

Caffe Fresco Dark Roast

Caffé Fresco Breakfast Blend, Peru'dan gelen 100% Arabica çekirdeklerden kavrulmuştur. Ağızda bıraktığı yumuşak tat ile dengeli ve hafif bir içime sahiptir. Peru kahveleri çoğunlukla yüksek rakımlarda yetiştirilir. Bu nedenle özel ve sıra dışı aromalara sahiptir. Organik ve ekonomik yöntemleri tercih eden küçük ölçekli üreticiler sayesinde tat profilinin korunmasını sağlanır. Böylece kahve doğru nota vurgularını da yakalar. Aralarında Amazonlar, San Martin, Cajamarca, Çançamayo ve And Dağları’nın bulunduğu verimli bölgelerde yetişen bu çekirdekler; farklı notalara sahiptir.

Depozito Şartları


- Bir kere satın almanız gereken Caffe Fresco Depozitolu metal kutunuzu senelerce kullanabilirsiniz.
- İkinci ve sonraki seferlerde vereceğiniz kahve siparişiniz özel kutusunda size gelir. Sipariş ettiğiniz kahveyi evinizde kendi Caffe Fresco metal kutunuza kendiniz doldurup boş paketi görevlimize teslim edebilirsiniz.
- İlk siparişinizde kahveniz metal kutu ile size gönderilir. İkinci ve sonraki siparişlerinizde hesabınıza otomatik olarak tanımlanan indirim kodu ile Caffe Fresco Depozitolu 500 gram ürünü 50 TL indirim ile satın alabilirsiniz.
- Depozitolu siparişiniz Salı ve Perşembe günleri kapınıza ekibimiz tarafından teslim edilir.
- Eğer bir adet Caffe Fresco metal kutunuz var ise tek seferde 500 gram kahve sipariş edebilirsiniz.
- Caffe Fresco Depozitolu kahve satın aldığınızda ödediğiniz tutara eşit drip points üye hesabınıza yatırılır.
- Örneğin 200 TL değerinde Caffe Fresco Depozitolu kahve satın aldığınızda 200 Drip Points (5 TL) hesabınıza otomatik olarak tanımlanır.
- Depozito sisteminden çıkmak isterseniz Caffe Fresco Metal kutuyu bize teslim edebilirsiniz. Metal kutu bize ulaştığında 50 TL Değerinde 2000 Drip Points hesabınıza tanımlanır.
- Depozitolu metal kutunuz bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Sadece nemli bir bez ile temizleyiniz.
- Caffe Fresco Depozitolu kahvelerimiz şimdilik sadece Ataşehir bölgesi ve Suadiye, Kozyatağı, Fenerbahçe, Bostancı, Altıntepe mahallelerine dağıtılmaktadır.
Kazanç 50.00TL
KahhveCom Organik Bez Çanta
ORGANIK BEZ ÇANTA
KAHHVECOM
99.99 TL 50.00 TL
Birlikte Al
Kazanç 35.00TL
Urban Grind Guatemala Mini
GUATEMALA MINI
URBAN GRIND
69.99 TL 35.00 TL
Birlikte Al
Kazanç 22.50TL
Caffe Fresco All Day Blend Mini
ALL DAY BLEND MINI
CAFFE FRESCO
44.99 TL 22.50 TL
Birlikte Al
Kazanç 35.00TL
Urban Grind Espresso Blend Mini
ESPRESSO BLEND MINI
URBAN GRIND
69.99 TL 35.00 TL
Birlikte Al

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

Kahve deposito kutu kapağı çok çabuk açılıyor taşıma sırasında kapak açılmış ve koli içine kahve dökülmüş kapağı en azından bir bantla sabitlemek gerekir

- Mehmet E. 13-12-2023
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz

SIK SORULAN SORULAR

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et