30 Nisan - 17 Mayıs tarihlerinde gönderimlerimiz devam edecektir.
Caffeo Doğal Filtre Kahve Kağıdı 1x4

DOĞAL FILTRE KAHVE KAĞIDI 1X4

Caffeo

0/5 0

24.99 TL

Aynı Gün Kargoda

Ağartılmamış (beyazlatılmamış) kağıt hamurundan geliştirilmiş. Caffeo kahve filtreleri kahvenin gerçek aromasını hapsetmeden 99% oranında filtreler. Kahve keyfinize keyif katar.. Yeni sinüslü çit dikişleri optimum yırtılma direnci sağlar. Birleştirmelerde herhangi bir kimyasal kullanılmadan, yüksek basınç tekniğiyle birleştirme yapılmıştır.

* 80 adet 1X4 boyutunda, doğal renk filtre kağıdı içerir.

Kahve Filtresi Kullanımı Kahve filtresini kuru filtre haznesine yerleştiriniz. Öğütülmüş filtre kahveyi (her fincan başına tepeleme bir tatlı kaşığı 6-7 gr) kahve filtresinin içine döküp, koyduğunuz kahve miktarına göre kahve makinenize su ilave edeniz ve makinenizi çalıştırınız. Kahveniz hazır.

BENZER ÜRÜNLER

BİRLİKTE ALINANLAR

YORUMLAR

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,415,775
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X