Mutation Blend sepetinize eklenmiştir.

Sepete Git
Mutation Blend Mutation Blend
Mutation Blend Mutation Blend
Mutation Blend Mutation Blend

Paylaş

Coffee Sapiens Mutation Blend

Coffee Sapiens - 250

27.99TL

Coffee Sapiens'in filtre kahve için özel olarak geliştirdiği yumuşak içim harman... 100% Arabica çekirdeklerden oluşmaktadır. Kenya, Sidamo ve Antigua orijinlerinin karışımıdır. Aromatik, karamelimsi bir tadı vardır. Asiditesi yüksektir.

Aynı Gün
Origin

Kenya, Sidamo, Antigua

Paket

Tek Yönlü Valf

Orta-Yumuşak

French Press

Chemex

Filtre Kahve Makinesi

Hario V60

Ağırlık

250

100% Arabica çekirdeklerden oluşmaktadır. Kenya, Sidamo ve Antigua orijinlerinin karışımıdır.

Aromatik, karamelimsi bir tadı vardır. Asiditesi yüksek, içimi yumuşaktır.

İçimi rahat, aroması kararında

Mutation Blend'i sadece filtre kahve makinasında kağıt filtre ile deneme imkanım oldu. Gerekli ölçülere göre kahve koyulduğunda içimi rahat aromasınında kararında olduğunu düşünüyorum. Burak baristamız çok iyi iş çıkartmış. Kahhve.com ekibine de tadını çokça merak ettiğim bu blendi bana ulaştırdığı için teşekkür ederim.

Liste Başı

Kahhve.com üzerinden edinilecek ilk kahve bu. Kurabiye ya da filmin yanına keyifle öneririm. Benim gibi, okuma yaparken eşlik etmesine de izin verebilirsiniz, memnun olacaktır:) Geleneksel bir havası var. Not: Kâğıt filtre kullanıyorum.

siyah paketi çok karizmatik..

selamlar..ben bu kahvenin paketine vuruldum açıkçası..çekirdek olarak satın aldım..el değirmeninde çektikten sonra, french press ile demlememle birlikte kararında aroması ve içim kolaylığıyla çok beğendim.. kağıt filtre ve makinede denemedim ama french press için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir çeşit..

muhteşem koku

Aradığım kahve kokusu. Sadece koklamak başka diyarlara gitmek için yeterli...Muhteşem

Görüş

French press de kullandım.Orta sertlikte ve lezzetli bir kahve.Açıklamada yazan karamel tadı yerine kırmızı meyve aroması aldım sıcakken,ılıkken ise bu tadı alamadım.Ben 500 ml suya 21 gr kahve koydum.Ne hafif ne de sert oldu.French press için tavsiye ederim.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler

35.99 TL
Honduras San Marcos
24.99 TL
Espresso Harmanı
31.99 TL
Tanışma Seti

Kaç gram acaba paketi?

Ayşe

250 gr

Öğrenmek İstediğiniz?

Sorunuz alınmıştır. En kısa zamanda cevaplanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Her geçen gün bir başka markanın, bir başka yörenin kahvesini veya yepyeni bir kahve demleme ekipmanını ürün ailemize ekliyoruz. Sizin de bu yeniliklerden haberdar olmak isteyeceğinizi düşündük ve yenilikleri duyurduğumuz bir bülten oluşturduk. Hemen mail adresini ver sen de bu ailenin üyesi ol.

Ben de yeniliklerden haberdar olmak istiyorum!