Coffee Sapiens Mutation Blend
Coffee Sapiens Mutation Blend küçük resmi Coffee Sapiens Mutation Blend küçük resmi Coffee Sapiens Mutation Blend küçük resmi

MUTATION BLEND

Coffee Sapiens

- 250 gr

27.99 TL

Coffee Sapiens'in filtre kahve için özel olarak geliştirdiği yumuşak içim harman... 100% Arabica çekirdeklerden oluşmaktadır. Kenya, Sidamo ve Antigua orijinlerinin karışımıdır. Aromatik, karamelimsi bir tadı vardır. Asiditesi yüksektir.

100% Arabica çekirdeklerden oluşmaktadır. Kenya, Sidamo ve Antigua orijinlerinin karışımıdır.

Aromatik, karamelimsi bir tadı vardır. Asiditesi yüksek, içimi yumuşaktır.
Soru:

Kaç gram acaba paketi?

- Ayşe
Cevap:

250 gr


Soru:

Soğuk demleme için önerdiğiniz bir kahveniz var mı acaba ?

- Ali
Cevap:

Bu kahveyi kullanabilirsiniz.


Ürün hakkında öğrenmek istediğiniz bir sorunuz var ise bizimle paylaşabilirsiniz.
İçimi rahat, aroması kararında

Mutation Blend'i sadece filtre kahve makinasında kağıt filtre ile deneme imkanım oldu. Gerekli ölçülere göre kahve koyulduğunda içimi rahat aromasınında kararında olduğunu düşünüyorum. Burak baristamız çok iyi iş çıkartmış. Kahhve.com ekibine de tadını çokça merak ettiğim bu blendi bana ulaştırdığı için teşekkür ederim.

- Burak BAYRAK

Liste Başı

Kahhve.com üzerinden edinilecek ilk kahve bu. Kurabiye ya da filmin yanına keyifle öneririm. Benim gibi, okuma yaparken eşlik etmesine de izin verebilirsiniz, memnun olacaktır:) Geleneksel bir havası var. Not: Kâğıt filtre kullanıyorum.

- Pınar Elif Karabal

siyah paketi çok karizmatik..

selamlar..ben bu kahvenin paketine vuruldum açıkçası..çekirdek olarak satın aldım..el değirmeninde çektikten sonra, french press ile demlememle birlikte kararında aroması ve içim kolaylığıyla çok beğendim.. kağıt filtre ve makinede denemedim ama french press için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir çeşit..

- Hakan Delibalta

muhteşem koku

Aradığım kahve kokusu. Sadece koklamak başka diyarlara gitmek için yeterli...Muhteşem

- cagdas savran

Görüş

French press de kullandım.Orta sertlikte ve lezzetli bir kahve.Açıklamada yazan karamel tadı yerine kırmızı meyve aroması aldım sıcakken,ılıkken ise bu tadı alamadım.Ben 500 ml suya 21 gr kahve koydum.Ne hafif ne de sert oldu.French press için tavsiye ederim.

- Deniz Dedelen

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

KAHHVE.COM ABONELİĞİ

Üç adımda kolayca abone olun,
yarı yolda kalmayın
Kargo bizden

KÜLTÜR

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.