Chocolate Nuts sepetinize eklenmiştir.

Sepete Git
Chocolate Nuts Chocolate Nuts
Chocolate Nuts Chocolate Nuts

Paylaş

Cool Beans Chocolate Nuts

Cool Beans - 250g

27.99TL

İster Filtre Kahve isterseniz Espresso için kullanabileceğiniz bu kahvemize İstanbul Kahve Akademisi Baristaları tamamen doğal yöntem ve maddelerle çikolata ve fındık aroması kazandırmıştır. İçimi kolay, dengeli gövdesinin yanında fındık ve çikolata aromasıyla size eğlenceli bir mola vaad ediyor.

Aynı Gün
Ağırlık

250g

Paket

Tek Yönlü Valf

Paket

Kraft Paket

Orta-Yumuşak

French Press

Filtre Kahve Makinesi

Evde, ofiste her demleme yöntemi ile kullanabileceğiniz bir harmandır. Kavurma işlemi esnasında özel olarak aroma kazandırılmıştır. Kahvenize daha sonra şurup ve benzeri tatlandırıcılar eklemenize gerek kalmaz.

Lezzetli

Siparişimin hediyesi olarak geldi.Taze ve çok lezzetli.

Geleneksel

Klasik bir kahve tadı var. Farkı burnunuza gelen çikolata kokusu. Hani kahve yanında tatlı yiyecekler çağrıştırır ya, işte bu kahve onlardan değil:) Tulum peyniri ve pide ile denemenizi öneririm. Not: Kâğıt filtre kullanıyorum.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler

29.99 TL
Qualita Rossa
27.99 TL
Kenya AA

merhaba. bu ürünler french press ile demlenebilir mi? Cool Beans Chocolate Nuts & Cool Beans French Vanilla & Cool Beans Irish Cream

duygu

Evet, hepsini French Press'e uygun olarak öğüttürürseniz French Press ile demleme yapabilirsiniz.

Öğrenmek İstediğiniz?

Sorunuz alınmıştır. En kısa zamanda cevaplanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Her geçen gün bir başka markanın, bir başka yörenin kahvesini veya yepyeni bir kahve demleme ekipmanını ürün ailemize ekliyoruz. Sizin de bu yeniliklerden haberdar olmak isteyeceğinizi düşündük ve yenilikleri duyurduğumuz bir bülten oluşturduk. Hemen mail adresini ver sen de bu ailenin üyesi ol.

Ben de yeniliklerden haberdar olmak istiyorum!