400 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X
Filtrele

DELTER KAHVE DEMLEME EKİPMANLARI

0 adet ürün bulundu.

Tanıdık ama bir o kadar da yeniliklerle dolu, Avusturalya menşeili Delter Coffee Press ilk defa 2019 yılında Melbourne Uluslararası Kahve Festivalinde kahveseverlerle buluştu. Dış görünüşüne bakıldığınıda hemen Aerorpress'e benzetilen ve karşılaştırılan Delter Coffee Press aslında kullananlarına çok farklı bir deneyim sunuyor. Delter Coffee Press hem pour over yöntemine benzer bir kahve deneyimi sunuyor hem de kahve ve su üzerinde çok daha kontrollü olabilmenize sahip bir yapısı var. Delter Coffee Press' in yaratıcısı Avusturalyalı ünlü endüstriyel tasarımcı Mark Folker Delter Coffee Tools firması altında farklı kahve demleme ekipmanları dizayn etmeye devam ediyor. Delter Coffee Press' in içindeki bariyer rakiplerinin aksine kahve ve suyun temas etmesini engelleyerek immersion demleme yöntemini bir adım öteye götürüyor.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
10,640,619
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et