200 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
Hario Mocca Soğuk Demleme Yeşil

MOCCA SOĞUK DEMLEME YEŞIL

Hario

478.99 TL
Puan:
479
Aynı Gün Kargoda
Ücretsiz Kargo

*İçerisinde bir adet Mocca Soğuk Demleme aparatı bulunur. *Cam gövde ve silikon kapaktan üretilmiştir. 8,7 cm x 8,4 cm x 30 cm ölçülerine sahiptir. *Tek seferde yaklaşık beş küçük kupa kahve demleyebilir. kişiliktir, 650 mL sıvı hacmine sahiptir. Nasıl kullanılır? Kahve çekirdeklerini filtreye koyun ve püskürtme oluğunu yerleştirin. Yavaşça su ekleyin. Hazne dolduğunda kapağı kapatın ve ürünü yavaşça sallayın. Yaklaşık 8 saat buzdolabında bekletin, soğuk kahveniz servise hazır.

*İçerisinde bir adet Mocca Soğuk Demleme Yeşil ürün bulunur.
*Cam gövde ve silikon kapaktan üretilmiştir. 8,7 cm x 8,4 cm x 30 cm ölçülerine sahiptir.
*Tek seferde yaklaşık beş küçük kupa kahve demleyebilir. kişiliktir, 650 mL sıvı hacmine sahiptir.

Nasıl kullanılır?
Kahve çekirdeklerini filtreye koyun ve püskürtme oluğunu yerleştirin. Yavaşça su ekleyin. Hazne dolduğunda kapağı kapatın ve ürünü yavaşça sallayın. Yaklaşık 8 saat buzdolabında bekletin, soğuk kahveniz servise hazır.

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
5,690,738
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X