Illy Medium Roast Tam Çekirdek
Illy Medium Roast Tam Çekirdek küçük resmi Illy Medium Roast Tam Çekirdek küçük resmi Illy Medium Roast Tam Çekirdek küçük resmi Illy Medium Roast Tam Çekirdek küçük resmi

MEDIUM ROAST TAM ÇEKIRDEK

Illy

- 250 gr

49.99 TL

Kendi kahvesini öğüten ve farklı demleme metodlarını tercih eden kahve severler için en ideal Illy ürünü olan Orta Kavrulmuş Çekirdek kahve tamamen Arabica çekirdeklerinden özel olarak harmanlanmıştır. Başta espresso olmak üzere tüm demleme yöntemlerine uygundur. Zengin ve tam gövdeli olmasına rağmen acılık içermez. Özel olarak teneke kutuda paketlenmiş ve içeriğindeki atmosferle beraber uzun süre tazeliğini korur.

Orta derece kavrulmuş özel bir harmandır.
Soru:

1 senedir demleme kahve içmeye özen gösteriyorum. Ama aklıma takılan bir şey oluyordu hep. Kahveler Guatamela, Kenya, Sumatra, El salvador... diye farklı ülke isimlerinde oluyorlar. Çoğunu tattım. Tat ve sertlik farkını artık daha iyi ayırıyorum ama bunca ülke çeşidi varken hepsinin üzerinde ''%100 Arabica'' yazıyor . Hatta bazı paketlerde ülke deil espressso, creme vs yazıyor. Detayını , ülkelerin etkisini ve hangi ülke hangi demleme ekipmanında olur konsunda hala kafam karışık.

- Murat
Cevap:

**Cevap beklenmektedir.


Soru:

Merhaba,bu çekirdekleri Türk kahvesi ayarında öğüterek kullanabilirmiyiz? Türk kahvesi çekirdek şeklinde olan ürününüz stoklarda olmadığı için bu ürünü hem moka pot hem Türk kahvesi olarak kullanmayı düşünüyoeum olur mu?

- Seçil
Cevap:

Evet öğütme boyutunu ayarlayarak Türk kahvesi demlemesinde kullanabilirsiniz.


Soru:

Bu çekirdekle ile moka pot ve French press yapımı mümkün mü. Tat açısından soruyorum.

- Serkan
Cevap:

Hem moka pot hem de French press ile gayet güzel bir kahve elde edebilirsiniz.


Ürün hakkında öğrenmek istediğiniz bir sorunuz var ise bizimle paylaşabilirsiniz.
Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Aynı Gün Gönderim

16.00'a kadar gelen siparişler aynı gün kargoda

Ücretsiz Kargo

75TL Üzeri siparişlerde kargo ücreti bizden

Güvenli Ödeme

128-bit SSL Encrypted Ödeme Sistemi

KAHHVE.COM ABONELİĞİ

Üç adımda kolayca abone olun,
yarı yolda kalmayın
Kargo bizden

KÜLTÜR

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.