Kahve Tanışma Seti sepetinize eklenmiştir.

Sepete Git
Kahve Tanışma Seti Kahve Tanışma Seti
Kahve Tanışma Seti Kahve Tanışma Seti
Kahve Tanışma Seti Kahve Tanışma Seti

Paylaş

KahhveCom Kahve Tanışma Seti

KahhveCom - 250g

31.99TL

Sert, yumuşak, ayıltıcı, kafeinsiz, aromalı, sade... Hangi kahveyi seçmeniz gerektiğini bilemiyorsanız KahhveCom Tanışma Setimiz tam size göre. 50 gramlık 5 farklı kahve aynı pakette. Hepsini demle, kendine en uygun kahveyi deneyerek bul.

Aynı Gün
Ağırlık

250g

Paket

50 g'lık 5 paket

Orta-Yumuşak

Moka Pot

Chemex

Aeropress

French Press

Filtre Kahve Makinesi

Hario V60

Soğuk Kahve

Her kahve 50 gramlık Zip Lock' lı pakette gelir.
5 farklı çeşit kahve içerir.
Kahve çeşitleri sipariş verilen dönemdeki en taze kahvelere göre değişiklik gösterir.
Kahveleriniz istediğiniz demleme ekipmanına göre öğütülür. Ya da çekirdek olarak gönderilir.

Güzel düşünülmüş

kimin aklına geldiyse iyi düşünmüş..hepsini ayrı ayrı alayım dedim 100 lira tuttu, tam aklımdan böyle bişey geçirirken yapılmışını gördüm musmutlu oldum.. Ben en çok cool beansi sevdim..plase coffee nutz..bu arada ben yumuşak içim seviyorum, belki de ondan..

Tanışalım:)

Kahhve.com bu uygulamayı çok iyi düşünmüş. Ayrıca müşteri ile iletişimleri de gayet içten. Bu paketten füzyon mutfağına uygun, kişisel yorumla harman yapmak mümkün bence.

Hayal kırıklığı

Sabırsızlıkla beklediğim tanışma paketim bugün bana ulaştı, fakat büyük bir hevesle içinden çıkar diye umduğum coffee nutz Sidamo yerine colombia supremo ve coffee sapiens mutation blend yerine antigua gelmiş. Güzel olduklarına eminim fakat Sidamonun tanışma paketinde yer aldığı belirtilip paketin içinden çıkmaması beni hayal kırıklığına uğrattı.

Western Usulü

Başlık tamamen kafamda bu kahveye çektiğim reklam filmi ile ilgili:) Şöyle bir çiftlikte, kovboylar filan. Nefis bir kokusu, genzinizde bıraktığı hafif, değişik bir aroması var. Bana biraz sert geldi, kahve çekirdeği yalamışım gibi hissettim. Koyu kahveseverler beğenecektir. Not: Kâğıt filtre kullanıyorum.

KAHVE ÇEŞİTLERİ

Bu paketin içinde tam olarak hangi kahve çeşitleri var isimlerini yazar mısınız?

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler

34.99 TL
Club Arabica
27.99 TL
French Vanilla
25.99 TL
Ethiopia Yirgacheffe
22.99 TL
Kenya AA

Resimden okunmuyor. 5 çeşit kahve hangisi oluyor?

Altuğ Yurtbaşı

CoffeeNutz Colombia - CoffeeSapiens Mutation Blend - DripcoffeeIst Mexico - Cool Beans Filtre Kahve Harmanı - Cool Beans Banana Nuts. Ancak elimizde o gün bu çeşit taze kahve kalmaması durumunda benzeri bir ürün ile değiştirebiliyoruz. Mesela CoffeeSapiens Mutation Blend yerine CoffeeSapiens Mutation Blend verebiliyoruz.

Acaba bunlardan istediğimizi ya da istemediğimizi seçme şansımız oluyor mu ? Mesela daha önce aldığım kahvelerin yerine başka kahveleri denemek istesem ?

Hakan

Malesef tanışma setinin içeriğini değiştirmek operasyon açısından mümkün olmuyor.

Kahveler öğütülmüş mü yoksa çekirdek midir?

Aslı

İsterseniz öğütülmüş isterseniz çekirdek olarak alabiliyorsunuz. Öğütme boyutu seçeneğinde nasıl almak istediğinizi seçebilirsiniz.

kahvelerin taze olduğunu yukarıda belirtmişsiniz. acaba kahve ne zaman kavruluyor. siparişimizden sonra mı yoksa belirli bir kahve kavurma günleriniz mi var?

_okan

Belirli kavurma gunlerimiz var. Haftalik olarak kavuruluyor. Bu sayede siparis geldigi gun gonderme imkani buluyoruz ve musterilerimiz kahvenin dinlenmesini bekleme ihtiyaci hissetmiyorlar.

Merhaba, Hario V60 için çekirdek öğütümü hangi ayarda olmalı?

Mert Yılmaz

Kağıt filtre boyutundan hafif daha ince olmalı

Türk kahvesi için hangi ürünü tercih etmeliyim? Bu paket sadece filtre kahve yapmak için midir?

Mehmet

Ayıltıcı dediğiniz kahve çeşidinin adı nedir sitede aradım bulamadım sadece onu

Abdullah

Hangi gunlerde kavurma yapiyorsunuz

Fatih

Kavurma işlemini biz değil baristalarımız yapıyor ve hepsinin farklı kavurma günleri var.

Tchibo Classic Kahve makinasında expresso yapacağım , Tchibonun kapsüllerini tekrar dolduracağım bunu göz önüne aldığımızda hangi usülde çekim yaptırmam gerekiyor seçeneklerden ? Saygılarımla..

Kürşad Işıklılar

Espresso boyutunda seçmeniz uygun olacaktır.

Merhaba ben bazı kahveleri filtre kahve makinemde bazılarınıda espresso makinemde yapmak istiyorum. Belirtme şansım var mı ? Bazılarını espresso boyutunda çekebilir miyiz acaba?

BURCU

Öğrenmek İstediğiniz?

Sorunuz alınmıştır. En kısa zamanda cevaplanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Her geçen gün bir başka markanın, bir başka yörenin kahvesini veya yepyeni bir kahve demleme ekipmanını ürün ailemize ekliyoruz. Sizin de bu yeniliklerden haberdar olmak isteyeceğinizi düşündük ve yenilikleri duyurduğumuz bir bülten oluşturduk. Hemen mail adresini ver sen de bu ailenin üyesi ol.

Ben de yeniliklerden haberdar olmak istiyorum!