750 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X

KAHHVECOM HOPİ İŞBİRLİĞİ

Hopililer KahhveCom’da Kazanıyor
Tüm Kahvelerde ve Seçili Ekipman Alışverişlerinde %20 Paracık Kazan, Kazandığın Paracıklarını 5 Kat Değerli Harca
Hopililer KahhveCom’da kazanıyor. Tüm kahve siparişlerinden alışveriş tutarının %20'si kadar puan kazan. Bialetti ve Bodum marka ekipmanlarda %20 paracık puan kazan. Ya da mevcut paracıklarını 5 kata kadar değerli kullanarak daha az öde.

Kampanyalar

 1. Tüm kahve siparişlerinde %20 Paracık kazan!

  Alt ve üst harcama limiti olmaksızın Kahhve.Com üzerinden satın alacağınız kahvelerin tutarının %20'si kadar Paracık kazanabilir, bu paracıkları Kahhve.Com dahil olmak üzere tüm Hopi anlaşmalı işyerlerinde harcayabilirsiniz.
  Örnek: 100 TL kahve siparişinize istinaden 20 Paracık kazanırsınız. Bunu sadece Kahhve.Com değil, Hopi üyesi yüzlerce firmadan herhangi birinde harcayabilirsiniz.
 2. Bialetti ve Bodum marka ekipmanlarda %20 Paracık kazan

  Alt ve üst harcama limiti olmaksızın Kahhve.Com üzerinden satın alacağınız tüm Bialetti ve Bodum marka ürünlerin tutarının %20'si kadar Paracık kazanabilir, bu paracıkları Kahhve.Com dahil olmak üzere tüm Hopi anlaşmalı işyerlerinde harcayabilirsiniz.
  Örnek: 400 TL Bodum veya Bialetti siparişinize istinaden 100 Paracık kazanırsınız. Bunu sadece Kahhve.Com değil, Hopi üyesi yüzlerce firmadan herhangi birinde harcayabilirsiniz.
 3. Tüm kahve siparişlerinde 200 TL üzerine 10 Paracık’a kadar Paracıklar 5 kat değerli!

  Örnek: Mevcutta Hopi hesabınızda 10 Paracık mevcutsa bunu 200TL üzeri kahve alışverişinizde 5 kat değerli kullanabilir ve sepetinizdeki ürünleri 50 TL indirimli satın alabilirsiniz.
 4. Bialetti ve Bodum marka ekipmanlarda 350 TL üzerine 5 Paracık’a kadar Paracıklar 20 kat değerli!

  Örnek: Mevcutta Hopi hesabınızda 5 Paracık mevcutsa bunu 350TL üzeri Bodum ve Bialetti ekipman alışverişinizde 20 kat değerli kullanabilir ve sepetinizi 100 TL indirimli satın alabilirsiniz.

Hopi Nedir

Hopi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılarına, hayat tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyaları iletir ve paracık sistemiyle indirimli alışverişler yapmasını sağlar.

Hopi Kampanyasından nasıl faydalanabilirim

Cep telefonu ya da tabletinize Hopi uygulamasını indirin, bilgilerinizi girip anasayfa bölümünden edineceğiniz size özel QR kodunuz ile hemen alışverişe başlayın. Sepet aşamasında “Hopini Kullanmak İçin Tıkla” bölümünden sana en uygun kampanyayı seç ve alışverişini tamamla. Dilersen mevcut paracıklarını kullan ya da diğer mağazalarda kullanmak üzere paracık kazan.

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et