400 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X

KAHHVECOM İYZİCO İŞBİRLİĞİ

  • Kampanya 26.12.2022 – 25.01.2023 tarihleri arasında “iyzico ile Öde” üzerinden yapılacak alışverişlerde, 250 TL ve üzeri alışveriş tutarının %10’u kadar TL kazanımı şeklindedir.
  • Kampanya kapsamında bir kullanıcı maksimum 75 TL kazanabilir. (Örneğin; ödeme tutarı tek seferde 750 TL ise %10 tutarı olan 75 TL kazanılırken, ödeme tutarı 1.000 TL olduğunda maksimum limit dikkate alınarak 75 TL kazanılır.)
  • Kampanyadan verilecek ödül 1.000 kişi ile sınırlıdır. 1.000 kişiye ulaşıldığında iyzico kampanyayı bitiş süresinden önce bitirme hakkına sahiptir.
  • Kampanyadan, kampanya dönemi boyunca iyzico ile Öde üzerinden yeni üye olarak veya halihazırda iyzico üyesi olup ödemesini tamamlayan her bireysel müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
  • Hediye tutarlar iyzico ile Öde üzerinden ödemenin gerçekleştirildiği aynı gün içerisinde kişinin iyzico hesabına yatırılır ve iyzico tarafından müşteri bilgilendirilir. iyzico uygulamasından hediye bakiye tutarı kontrol edilebilir ve kullanılabilir. Telefonunuzun uygulama merkezine (App Store, Google Play vb.) girerek iyzico uygulamasını indirebilirsiniz.
  • Taksitli ve peşin işlemler kampanyaya dahildir. Ödül kazanmaya hak kazanan işlemlerin iptal veya iadesi durumunda hediye edilmiş bakiye geri alınır veya ödül yüklemesi yapılmaz.
  • iyzico kampanya koşullarında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
10,663,782
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et