200 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
Kronotrop Etiyopya Korcha Natural

ETIYOPYA KORCHA NATURAL

Kronotrop

3.0000/5 1
119.99 TL
Puan:
120
Aynı Gün Kargoda
Siparişe Özel Öğütme
Ağırlık:
250 gram

Guji bölgesi son birkaç yıldır dikkat çekiyor. Guji bölgesindeki Shakisso'da bulunan Korcha işlem istasyona 420 kayıtlı çiftçi bulunuyor. Bölgedeki küçük arazi sahipleri 1900 ila 2050 m rakım arasında değişen özelliklere sahip. Bu rakım, bu yörenin kaliteli kahvelerinin üretilmesi için en uygun aralık olarak kabul ediliyor. Ağaçta olgunlaşıp düşen meyvelerin de kompost süreçlerine dâhil olması ve kompost uygulamalarının yaygınlaştırılması için odaklanmış bir çaba mevcut. Hasat zamanı, geldiğinde tüm aile sürece dâhil oluyor. Kahve kirazlarını toplandıktan sonra, yıkama istasyonuna teslim edilmeden önce, araziye serilerek ayıklanıyor. Yalnızca olgunlaşmış kahve kirazlarının toplandığından emin olunuyor. Kahveler sonrasında tekrar gözden geçirileceği için mükemmel bir şekilde ayıklanması mümkün oluyor. Ayıklanırken değerlendirme için ince bir tabaka halinde seriliyor.

Nektarin, çilekli yoğurt, kakaolu puding
Çiftlik Korcha
Tür Heirloom
İşlem Günkurusu (natural)
Rakım 1900 - 2050 m
Bölge Guji / Oromia
Ülke Etiyopya
Tedarikçi Falcon Specialty
Hasat 2021
250 gr dır.

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

Yumuşak içimli ancak aroması memnun etmiyor.

- Cansu Y. 16-09-2021
Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
5,691,038
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

SIK SORULAN SORULAR

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X