250 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X

Kronotrop Kenya Mururandia AB stoklarımızda kalmamıştır. Dilerseniz diğer Kronotrop ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Hemen İncele
Kronotrop Kenya Mururandia AB

KENYA MURURANDIA AB

Kronotrop

5.0000/5 3
304.99 TL
ŞU AN STOKTA YOK
GELİNCE HABER VER

Mururandia Çiftçi Kooperatifi’nin üç ayrı yıkama istasyonu bulunur ve ilk olarak 1997'de tescil edilmişlerdir. İstasyonların biri Mururandia’da, diğeri Their’de üçüncüsü ise Gatuya’da yer almaktadır. Merkez ofis de Mururandia yıkama istasyonunda bulunur. Her istasyon, beş geçici yönetim komitesi temsilcilerini seçmek için oy kullandıkları bir seçim bölgesi içerisine konumlandırılır. Komiteler, yıllık genel kurul toplantılarında kooperatif üyelerini bilgilendirir. Mururandia Çiftçi Kooperatifi, hasadın yoğun olduğu işlenme dönemlerinde, sezonluk işçiler tarafından desteklenen, 12 daimi personele sahiptir. Mururandia Kooperatifi’nin 3.512 aktif kayıtlı üyesi vardır, üyelerin dağılımı şu şekildedir: Mururandia yıkama istasyonundan 1.458, Their'den 829 ve Gatuya'dan 1.225. Tüm yıkama istasyonları, Muranga ilçesindeki Kahuro semtinin Mururandia kasabasının çevresinde yer almaktadır. Mururandia havzası, birbirinden farklı tarımsal ve hayvansal ürünlerin yetiştirildiği, çoklu tarım faaliyetleriyle oldukça zengindir. Bunlara süt ürünleri, bahçecilik, çay, Macadamia fıstığı örnek verilebilir. Fabrikalar, Kenya Dağı'nın oldukça verimli güneybatı yamaçlarında ve Aberdare Sıradağları’nın doğu yamaçlarında yer almaktadır. Ana hasat, her yıl Ekim-Aralık aylarında ve ara hasat (küçük ölçekli), her yıl Nisan-Haziran aylarında toplanır.

Kırmızı erik, üzüm kurusu, portakal reçeli, kekik
Kazanç 25.00TL
KahhveCom Seramik Kahve Kupa
SERAMIK KAHVE KUPA
KAHHVECOM
49.99 TL 25.00 TL
Birlikte Al
Kazanç 12.50TL
Caffe Fresco Breakfast Blend Mini
BREAKFAST BLEND MINI
CAFFE FRESCO
24.99 TL 12.50 TL
Birlikte Al
Kazanç 15.00TL
Urban Grind Colombia Mini
COLOMBIA MINI
URBAN GRIND
29.99 TL 15.00 TL
Birlikte Al
Kazanç 25.00TL
KahhveCom Organik Bez Çanta
ORGANIK BEZ ÇANTA
KAHHVECOM
49.99 TL 25.00 TL
Birlikte Al

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
10,227,147
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

SIK SORULAN SORULAR

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X