200 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
Kronotrop Kenya Mururandia AB

KENYA MURURANDIA AB

Kronotrop

195.99 TL
Puan:
196
Aynı Gün Kargoda
Siparişe Özel Öğütme
Ağırlık:
250 gram

Mururandia Çiftçi Kooperatifi’nin üç ayrı yıkama istasyonu bulunur ve ilk olarak 1997'de tescil edilmişlerdir. İstasyonların biri Mururandia’da, diğeri Their’de üçüncüsü ise Gatuya’da yer almaktadır. Merkez ofis de Mururandia yıkama istasyonunda bulunur. Her istasyon, beş geçici yönetim komitesi temsilcilerini seçmek için oy kullandıkları bir seçim bölgesi içerisine konumlandırılır. Komiteler, yıllık genel kurul toplantılarında kooperatif üyelerini bilgilendirir. Mururandia Çiftçi Kooperatifi, hasadın yoğun olduğu işlenme dönemlerinde, sezonluk işçiler tarafından desteklenen, 12 daimi personele sahiptir. Mururandia Kooperatifi’nin 3.512 aktif kayıtlı üyesi vardır, üyelerin dağılımı şu şekildedir: Mururandia yıkama istasyonundan 1.458, Their'den 829 ve Gatuya'dan 1.225. Tüm yıkama istasyonları, Muranga ilçesindeki Kahuro semtinin Mururandia kasabasının çevresinde yer almaktadır. Mururandia havzası, birbirinden farklı tarımsal ve hayvansal ürünlerin yetiştirildiği, çoklu tarım faaliyetleriyle oldukça zengindir. Bunlara süt ürünleri, bahçecilik, çay, Macadamia fıstığı örnek verilebilir. Fabrikalar, Kenya Dağı'nın oldukça verimli güneybatı yamaçlarında ve Aberdare Sıradağları’nın doğu yamaçlarında yer almaktadır. Ana hasat, her yıl Ekim-Aralık aylarında ve ara hasat (küçük ölçekli), her yıl Nisan-Haziran aylarında toplanır.

Kırmızı erik, üzüm kurusu, portakal reçeli, kekik

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
6,386,025
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

SIK SORULAN SORULAR

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X