150 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
Kronotrop Uganda Zebigi

UGANDA ZEBIGI

Kronotrop

0/5 0

84.99 TL

Aynı Gün Kargoda
Siparişe Özel Öğütme
Ağırlık:
250 gr

2020 sezonunda The Coffee Gardens, her KG kahve meyvesi için ortalama 1.400 UGX (38 cent ABD) fiyatına kahve kirazları satın aldı. Fiyatımız, geleneksel kahve tüccarlar tarafından sunulan oranın yaklaşık %30 üzerindeydi. “The Coffee Gardens” ayrıca çiftçileri çeşitli finansal ve diğer yollarla teşvik eder ve ödüllendirir. Bu ödülleri; sezon sonrası ikramiyeler, ek gelir getirici ve istihdam arttırıcı fırsatlar, fidan dağıtımı ve tüm yıl boyunca süren bir dizi eğitim programı olarak sıralayabiliriz. “Coffee Gardens”, ortak çiftçilerle satın alma politikası ve fiyatlar konusunda şeffaftır, kayıtlı her çiftçiye bir sözleşme ve satın alma kayıt defteri sağlar, fiyat değişikliklerini kayıtlı çiftçilere SMS yoluyla iletir ve her işlem için makbuz sağlar. Bu mikro partideki kahve, Sironko Bölgesi, Bukyabo'daki The Coffee Gardens yıkama istasyonunun yakınında dağın tepesinde yaşayan çiftçiler tarafından yetiştiriliyor. Çiftçiler kahve kirazlarını işleme istasyonumuza getirerek ekstra gelir elde ediyor. Katkıda bulunan çiftçiler, The Coffee Gardens’ın tarım uzmanlarından gelişmiş tarım konusunda haftalık eğitim alıyor. Bu lot, 10'u kadın 89 çiftçinin kahvesiyle yapıldı. Her çiftçi ortalama 300 KG kırmızı kiraz sağladı.

Yeşil elma, misket limonu, sütlü çikolata
Çiftlik The Coffee Gardens - Zebigi
Tür Nyasaland, SL14, SL28
İşlem Yıkanmış
Rakım 1800 - 2200 m
Bölge Bukyabo, Sironko
Ülke Uganda
Tedarikçi Falcon Specialty
Hasat 2020

BENZER ÜRÜNLER

İLGİLENEBİLECEĞİNİZ ÜRÜNLER

YORUMLAR

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
5,054,925
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

SIK SORULAN SORULAR

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X