750 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X

Kurumsal Hediyeleriniz İçin
Kahhveli Çözümler

İş yerinizde çalışanlarınıza, müşterilerinize ya da partnerlerinize kurumsal hediye çözümleri sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin hemen sizi arayalım.

Taze kavrulmuş, isteğe göre öğütülmüş onlarca kahve seçeneği
French Press, moka pot, kupa, termos vb. kahve demleme ekipmanları.

Sizi Hemen Arayalım!

Bizimle iletişime geçin bütçenize uygun en iyi çözümleri konuşalım/görüşelim

En kısa zamanda dönüş yapacağız!

Neler Sunuyoruz?

Yılbaşı ve diğer özel günlerde çalışanlarınız ya da iş partnerleriniz için toplu hediye fikirleri arıyorsanız, dilerseniz tam paket dilerseniz mevcut paketlerinizi tamamlamak için kahve ve ekipman önerileri sunuyoruz.

Toplu alımlara özel indirim fırsatı.

Uygun ekipmanlara firmanızın logo uygulaması yapılabilmektedir.

Toplu alımlarda kahveler tamamen size özel kavrulmakta ve tazeliğini kaybetmeden size ulaşmaktadır, böylece hediyeler çok özel bir deneyim sunabilmektedir.

EN ÇOK NELER TERCİH EDİLİYOR?

Son yıllarda artan ilgiyle Filtre Kahve, Türk Kahvesi ve Espresso Çeşitleri hediye fikirleri olarak talep görmekte ve memnuniyet yaratmaktadır. Yine son yıllarda artan popülerliği sayesinde kahve demleme ekipmanları da hoş karşılanan bir hediye fikri olmaya başladı.
French Pressler yaygın kullanım alanı ile en çok tercih edilen kahve/çay demleme ekipmanıdır. Uygun fiyatlı bir çözüm olabilmektedir.
Bialetti Moka Potlar hem Türk damak tadına yakın bir kahve demlemesi hem de ilgi çekici şık tasarımıyla çoğu firma tarafından tercih edilmekte, özel bir hediye hissi yaratmaktadır.
Termoslar bir çok kişinin günlük hayatında rahatça kullanabileceği bir ürün olması sebebiyle ilgi görmektedir. Özellikle üzerine firma veya organizasyon logo baskı kolaylığı sunmaktadır.
Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et