Cool Beans Guatemalan Santa Barbara
Cool Beans Guatemalan Santa Barbara küçük resmi Cool Beans Guatemalan Santa Barbara küçük resmi Cool Beans Guatemalan Santa Barbara küçük resmi

GUATEMALAN SANTA BARBARA

Cool Beans

- 250 gr

24.99 TL

Düşük Asiditesi ve kremamsı gövdesiyle içimi kolay bir kahvedir. Hem içerken hem de içtikten sonra ağzınızda Fındık ve Karamel aroması bırakır. Tüm demleme yöntemleri ile keyifle demleyebilirsiniz.

Cool Beans Guatemala 1300 m yükseliğindeki tarlalardan özenle toplanmış ve yıkanarak ayıklanmıştır. %100 Arabica çekirdeklerinden oluşmaktadır. Tatlı yapısı içimini kolaylaştırır.
Soru:

Bana gelen çekirdeklerden biraz öğüttüm ve moka potta demledim ama söylendiği gibi değil aksine çok acı ve içimi kolay değil.

- İbrahim
Cevap:

**Cevap beklenmektedir.


Soru:

French press konusunda yeniyim. Kahve ile birlikte ölçek de gönderebilir misiniz ve 500 ml french press demlik için ne kadar kahve kullanmam gerektiğini paylaşabilir misiniz?

- Barış
Cevap:

En güzelini kendiniz deneyerek bulabilirsiniz. Başlangıç olarak 500ml su için 28gr kahve önerebiliriz.


Ürün hakkında öğrenmek istediğiniz bir sorunuz var ise bizimle paylaşabilirsiniz.
almayın

Sert keskin kahve severler almasın.Bulaşık suyu direk :)

- deniz atay

Çok acı

Moka potta demledim. Bana da çok sert ve acı geldi. Galiba biraz fazla kavrulmuş. Eski orta kavrulmuş kahvem güzeldi ama hangisi olduğunu bilmiyorum.

- İbrahim Sancaklı

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

KAHHVE.COM ABONELİĞİ

Üç adımda kolayca abone olun,
yarı yolda kalmayın
Kargo bizden

KÜLTÜR

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.