30 Nisan - 17 Mayıs tarihlerinde gönderimlerimiz devam edecektir.
Delter Coffee Press
Delter Coffee Press
Delter Coffee Press
Delter Coffee Press
Delter Coffee Press
Delter Coffee Press

COFFEE PRESS

Delter

0/5 0

394.99 TL

Aynı Gün Kargoda
Ücretsiz Kargo

Delter Coffee Press demlemeniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan yeni bir demleme ekipmanıdır. Üstelik kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Delter Coffee Press, eşsiz Jet-Seal teknolojisi sayesinde kahve ve suyu ayrı tutarak dengesiz ve kontrolü zor bir demlemenin önüne geçer. Böylece bardakta daha temiz bir içim ve daha az bitter tat ile karşılaşırsınız. Ünlü Avusturalyalı tasarımcı Mark Folker'ın saatlerce süren çalışmasının ardından ortaya çıkardığı Delter Coffee Press, dilerseniz üzerinde bulunan doldurma çizgileri yardımıyla 200ml demleme yapabilir yada tekrar su doldurarak 400ml’ ye kadar demleme yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken, pistonun yukarı çekilmesi sırasında kahvede vakum etkisi oluşmaz ve kahve yatağı üzerinde demlemeyi etkileyecek bir olumsuzluk yaratılmaz.

* Bir adet Delter Coffee Press, 100 adet kayıt filtre e doz ayarlayıcısı içerir.
* Gıda ile temasa uygun silikon, BPA-Free Tritan Copolyester ve PP malzemeden üretilmiştir.
* Yaklaşık 450 ml su haznesi hacmi ve 28 gram öğütülmüş hazne kapasitesine sahiptir. Yaklaşık boyu 160 mm, filtre çapı ise 61.5 mm' dir.
* Elde temizlenmesi önerilir.

BENZER ÜRÜNLER

BİRLİKTE ALINANLAR

YORUMLAR

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
4,415,775
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X