750 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
X
KahhveCom 2022 En Cok Tercih Edilen Ekipmanlar

En Çok Tercih Edilen Kahve Ekipmanları

Nitelikli kahve demleme yolculuğunuzda ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar. Damak zevkinize uygun kahvelere ulaşmanız için ihtiyacınız olan her şey.

KİMLER TERCİH ETMELİ

Filtre kahve içmeyi sevenlerin damak zevkine uygundur. Pratik ve hızlı bir şekilde kahve hazırlamak isteyenler için ideal bir kahve ekipmanıdır.

KİMLER TERCİH ETMEMELİ

Espresso, moka pot ve türk kahvesi sevenlere hitap etmeyebilir. Kağıt filtre kullanılmadığı için kahve tortulu ve bulanık olabilir.

BARİSTA NOTU

Kahvede daha yoğun bir aroma arayışında olanlar için ideal bir ekipmandır. Aromatik tatları ön plana çıkaran zengin gövdeli kahveler elde edersiniz. Yöresel kahvelerden Brezilya ve Kolombiya’yı deneyebilirsiniz. Ayrıca filtre kahve özel harmanlarda da iyi sonuçlar verir. Pratik kullanımı sayesinde günün her saati kahvenizi kolay bir şekilde demleyebilirsiniz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN FRENCH PRESSLER

"Daima İşlevsel"
1

BODUM JAVA FRENCH PRESS 3 CUP

"Fiyat Performans"
2

URBAN TOOLS FRENCH PRESS 3 CUP

"Kaliteli ve Şık"
3

BIALETTI ÇELIK FRENCH PRESS 3 CUP

KİMLER TERCİH ETMELİ

Espresso ve koyu kavrulmuş, yoğun kıvamlı kahve sevenler için ideal bir ekipmandır. Süt bazlı kahveleri seviyorsanız tercih etmeniz gereken bir ekipmandır.

KİMLER TERCİH ETMEMELİ

Filtre kahve demlemeleri için uygun değildir. Kahvede yüksek asiditeli, meyvemsi tatlar arıyorsanız size göre bir ekipman olmayabilir.

BARİSTA NOTU

Koyu kavrulmuş çekirdeklerle demlendiğinde yoğun ve zengin gövdeli bir kahve elde edersiniz. Espresso seviyor ve yoğun aromatik tatlar arıyorsanız tam size göre bir ekipmandır. Pratikliğiyle hızlı bir şekilde americano ve süt bazlı kahveler hazırlayabilirsiniz. Yüksek gövdeli, düşük asiditeli kahve severler için ideal bir ekipmandır.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN MOKA POTLAR

"Klasik ve Lezzetli"
1

BIALETTI MOKA POT EXPRESS 3 CUP

"Yoğun Köpük"
2

BIALETTI MOKA POT NEW BRIKKA 2 CUP

"Kampların Vazgeçilmezi"
3

BIALETTI MOKA POT ÇELIK VENUS 2 CUP

KİMLER TERCİH ETMELİ

Kahvelerini en taze şekilde öğütüp, demlemek isteyenler tercih etmelidir. Farklı demleme yöntemlerini (espresso, v60, filtre kahve) deneyimlemeyi sevenler için idealdir.

KİMLER TERCİH ETMEMELİ

Kahvenizi öğütmek için ekstra zaman ayırmak istemiyorsanız öğütülmüş olarak alabilirsiniz.

BARİSTA NOTU

Kahve çekirdeklerini taze bir şekilde tüketmek isteyenler için oldukça önemli bir ekipmandır. Taze öğütülen kahve, kahvenin notalarını daha kolay hissetmenizi sağlar. Öğütücülerin bir diğer büyük avantajı ise farklı demleme ekipmanları ve yöntemlerinin kullanımına kolaylık sağlamasıdır.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÖĞÜTÜCÜLER

"Kompakt ve Pratik"
1

HARIO MINI MILL PLUS ÖĞÜTÜCÜ

"Etkili Öğütüm"
2

URBAN TOOLS URBAN TOOLS PRO GRINDER

"Hızlı Öğütüm"
3

MELITTA MOLINO ELEKTRIKLI KAHVE ÖĞÜTÜCÜSÜ

KİMLER TERCİH ETMELİ

Kahve içerken farklı aromaların, egzotik, meyvemsi tatların arayışında olanların tercih etmesi gereken bir ekipmandır.

KİMLER TERCİH ETMEMELİ

Espresso, Moka Pot ve Türk Kahvesi gibi yoğun kahveleri sevenler için uygun olmayabilir.

BARİSTA NOTU

Kahve çekirdeklerinin aroma notalarını ve kahvenin karakteristik özelliklerini hissetmek isteyenler için en ideal ekipmandır. Su akış hızı kontrol edilerek hazırlandığı için damak zevkinize en uygun kahveleri demleyebilirsiniz. Özellikle 60 derecelik açısı sayesinde suyun kahve ile daha rahat temas etmesini sağlar. Böylece daha lezzetli, yüksek gövdeli ve zengin aromatik tatlara sahip bir kahve çıktısına sahip olursunuz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN HARIO DRIPPERLAR

"Homojen Lezzet"
1

HARIO V60 CRAFT COFFEE MAKER SET

"Etkili Isı Yalıtımı"
2

HARIO V60 02 PLASTIK DRIPPER ŞEFFAF

"Özel Dizayn"
3

HARIO V60 02 SERAMIK DRIPPER BEYAZ

KİMLER TERCİH ETMELİ

Kamp, ofis, okul, spor salonu gibi günlük aktivitelerde kullanmak için ideal bir ekipmandır. Kahvesini daima yanında tutmak isteyenler tercih etmelidir.

KİMLER TERCİH ETMEMELİ

Kahvenizi hemen tüketeceksiniz bu tip bir ürüne ihtiyaç duymayabilirsiniz. Kamp, doğa yürüyüşü gibi aktivitelere katılmayanlar tercih etmeyebilir.

BARİSTA NOTU

Nitelikli kahve çekirdeklerinden öğütülerek demlenen sıcak kahvesini her zaman yanında taşımak isteyenler için en önemli ekipmanlardan biridir. Isı yalıtımlı, vakumlu korumaları sayesinde ofiste, okulda, kampta ve seyahatlerde kahvenizi rahat bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN TERMOSLAR

"Zamana Meydan Okuyun"
1

URBAN TOOLS DERECELI TERMOS 500 ML BEYAZ

"Kaliteli Dokunuş"
2

BODUM TRAVEL MUG DOUBLE WALL BLUE MOON

"Yürüyüşlerde Yan Yana"
3

URBAN TOOLS DERECELI TERMOS 500 ML SIYAH

KİMLER TERCİH ETMELİ

Asiditesi düşük kahve sevenler için idealdir. Özellikle yaz ayları tüketildiği için soğuk içecek arayanlara iyi bir alternatif oluşturur. İyi bir antioksidan kaynağıdır.

KİMLER TERCİH ETMEMELİ

Sıcak kahve demlemeleri için uygun değildir. Kahvesini sıcak içmeyi sevenlere tercih etmeyebilir.

BARİSTA NOTU

Kahveyi farklı bir içecek alternatifi olarak görenler için vazgeçilmezdir. Farklı ekipmanlarla yapılabildiği için soğuk demleme yöntemi, hem pratik hem de işlevseldir. Sütle uyumlu olduğu için de özellikle süt bazlı kahveleri sevenlere hitap eder. Asiditesi düşüktür. Özellikle yaz aylarında mide rahatsızlıklarına sebep olabilecek gazlı içeceklere göre iyi bir alternatiftir.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN SOĞUK DEMLEME EKİPMANLARI

"Pratik Kullanım"
1

HARIO MIZUDASHI SOĞUK DEMLEME

"Ferahlatıcı Kahve"
2

HARIO MOCCA SOĞUK DEMLEME

"Lezzetli Tatlar"
3

HARIO V60 ICE COFFEE MAKER

KİMLER TERCİH ETMELİ

Pour-over demlemeler yapanlar, french press kullananlar ve kahve demleme rutinlerini daha da zenginleştirmek isteyenler için ideal aksesuarlardır. Tartı, zaman ölçer ve ölçü kaşığı gibi aksesuarlar hem daha tutarlı kahve demlemenizi hem de kendi reçetelerinizi oluşturmanızı sağlar.

BARİSTA NOTU

Özellikle pour-over ekipmanlarında ulaşılan çıktıyı kontrol etmek için tartı kullanılması gerekmektedir. Aynı zamanda kahve demlemelerinde kahvenin demlenme süresinin takibi de önemlidir. Doğru bir demleme süresi belirlemek ve kahve-su oranını ayarlamak kahvenin tadını direkt olarak etkiler.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN AKSESUARLAR

"İdeal Ölçüm"
1

URBAN TOOLS HASSAS KAHVE TARTISI

"Kolay ve Etkili"
2

HARIO ÖLÇÜ KAŞIĞI

"Verimli ve Pratik"
3

BODUM ZAMAN ÖLÇER

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ
KahhveCom Özelliklerimiz
Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
Kabul Et