200 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!
Kronotrop Ruanda Bwenda Natural

RUANDA BWENDA NATURAL

Kronotrop

209.99 TL
Puan:
210
Aynı Gün Kargoda
Siparişe Özel Öğütme
Ücretsiz Kargo
Ağırlık:
250 gram

RUANDA; düzenli yağış alan yüksek rakımlı, zengin volkanik toprakları ve iyi korunmuş, kirlenmemiş organik arazileriyle nitelikli kahve yetiştirmek için oldukça elverişlidir. Ülkedeki kahvenin büyük bölümü, aile başına bir hektardan daha büyük olmayan araziye sahip yaklaşık yarım milyon küçük çiftçi tarafından üretilir. Özellikle Bourbon türünde ağaçlar dikilir. Ülke geneline yayılmış olan üretim Kivu Gölü boyunca ve güney eyalette yoğunlaşır. Küçük üreticiler, kooperatifler halinde organize olup merkezi veya yerel yıkama istasyonlarının hizmetini paylaşır. Çiçeklenme, Eylül ve Ekim arasında gerçekleşir, hasat Mart'ta başlar Temmuz'a kadar sürer. Sevkiyatlar ise Ağustos'tan Aralık'a kadar devam eder.

Kırmızı meyveler, çikolata ve tatlı limon
Üretici: Küçük üreticiler
Rakım: 1.800 m
İşlem: Gün kurusu (natural)
Tür: Red Bourbon
Tedarikçi: Bernard Uwitije
Hasat: 2019

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLAR

Size ulaştırdığımız kahvelerimiz ile bugüne kadar
6,386,025
kupa kahve demlendi.
KAHVENİN GÜVENİLİR ADRESİ

SIK SORULAN SORULAR

BLOG

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

İLK SİZ HABERDAR OLUN

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.X