Kruve Sifter Six Silver
Kruve Sifter Six Silver küçük resmi Kruve Sifter Six Silver küçük resmi Kruve Sifter Six Silver küçük resmi Kruve Sifter Six Silver küçük resmi Kruve Sifter Six Silver küçük resmi Kruve Sifter Six Silver küçük resmi

SIFTER SIX SILVER

Kruve

599.99 TL

 Stokta kalan son 8 ürün!

Gerçek bir kahve deneyimi için öğütme boyutu en kritik parametrelerden biridir. İnce, Orta, Kalın gibi tabirler artık yeterli gelmiyorsa Kruve ‘nin hassas kahve elekleri ile mükemmel sonuca bir adım daha yaklaşın.

Mükemmel Kahve için nasıl saniye, gram ve dereceler kritikse öğütme boyutu için de mikron büyüklüğündeki boyut farkları önem kazanabilir. 66 farklı ikili kombinasyon seçeneğiyle demleme yönteminiz ne olursa olsun Kruve size tam istediğiniz boyutta öğütülmüş kahve sağlayabilir.
Kruve sadece demleme öncesinde öğüttüğünüz kahvelerden doğru boyuttakileri seçmekle kalmaz, öğütücü ayarınızı yapmanıza yardımcı olur.

Bu ürün Kruve Elek Gövdesi, Ahşap kapak, ahşap elek tutucu ve 6 metal elek içermektedir (200, 300, 400, 600, 800, and 1000μm)
Kruve paslanmaz çelik elek, aluminyum gövde ve bambu ahşap kapaktan oluşur.
Bulaşık makinesinde yıkanması önerilmez, bol su ile durulanması yeterlidir.
Tek seferde 80 gramın eleme işlemi yapılabilir.

Ürün kullanımı: Kruve 3 parça gövde ve 2 elek ile kullanılır. Üst eleğin üzerine eklenen öğütülmüş kahveler önce ilk elekten geçerek idealden kalın partiküllerin en üst kısımda kalmasını sağlar. 2. kısma geçen kahvelerden idealden ince öğütülmüş kahveler ise 2. elekten geçerek en alt kısma geçer.

BENZER ÜRÜNLER

BİRLİKTE ALINANLAR

Ürün hakkında öğrenmek istediğiniz bir sorunuz var ise bizimle paylaşabilirsiniz.
Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Memnun kalınmayan ürünü sebep belirtmeden iade imkanı

AYNI GÜN KARGOLAMA

16.00'a kadar gelen siparişler aynı gün kargoda

ÜCRETSİZ KARGO

100TL Üzeri siparişlerde kargo ücreti bizden

GÜVENLİ ÖDEME

128-bit SSL Encrypted Ödeme Sistemi ile tek tıkla sipariş

KAHHVE.COM ABONELİĞİ

Üç adımda kolayca abone olun,
yarı yolda kalmayın
Kargo bizden

KÜLTÜR

Kahhveyle ilgili haberler,
bilgiler, teknikler, gelişmeler...

Kahveyi o kadar seviyoruz ki, her geçen gün yepyeni bir kahveyi ve ekipmanı ürün ailemize ekliyor, kahveyle ilgili güncel gelişmeleri keyifle araştırıyoruz. Sizi de haberdar etmemizi isterseniz e-bültenimize üye olabilirsiniz.